Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ne görcsöljek rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne görcsöljek rá a társkeresésre? 25/L

Figyelt kérdés
2023. máj. 24. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Ha régóta tart a görcs, akkor nagyon nehéz lesz, de nem lehetetlen, én úgy tenném, hogy építeném az életem társ nélkül és amikor egyedül is értékesnek érzem magam, barátok által körbevéve, új embereket ismerek meg, akkor nem is érezném, hogy szükség van partnere.

Úgy gondolom, hogy minél jobban értékesnek, teljesnek érzed magad, mindenféle stressz és nyomás nélkül élsz annál inkább akad, toppan be életedbe jelölt szerelemre.

2023. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Írj majd én görcsölök helyetted is
2023. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem lesz jobb,minden héten kiírod.
2023. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

31 F vagyok

Én inkább vagyok egyedül, minthogy valakivel együttlegyek csak azért,hogy ne legyek egyedül.


Engedd el,ne görcsölj rá,és majd úgyis jönni fog.

2023. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Nő görcsölne rá? Hagyjuk már, játszi könnyedséggel dobják el maguktól a pasikat. Ígéretet sem tartanak be (pl. rádírok messengeren, nem tűnök el stb.), semmi következménye nincs tetteiknek (vagy azok hiányának).


Pont hogy a férfinek kell görcsölnie, hogy mindenben megfeleljen a kényes nőnek, aki az első rossz nézésre kidobja...

2023. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Én nem engedtem el, elképzeltem milyen jó lesz majd a párommal együtt lenni, ezt napi szinten hónapokig, emiatt boldog voltam és lett is kapcsolatom :) Persze tettem is érte, társkeresőztem, randizgattam, beszélgettem rengeteg emberrel és nem adtam fel soha.
2023. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, nem derül ki mire görcsölsz rá.

A társkeresés közben pánikolsz, és ezzel rontod el az ismerkedést?

Vagy az a baj, hogy bár nagyon szeretnéd, de nincs olyan, akivel összeilletek, és gyötrődsz emiatt? (magány, stb.)

2023. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7:


Mindkettő, ő az a lány, aki nagyon gátlásos, szégyenlős, de akar szerelmet, viszont még csókban sem volt még része.

2023. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keresés helyett inkább a nyitottságot növeld, tehát olyan tevékenységekkel kösd le magad, amik segítenek új embereket megismerni
2023. máj. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!