Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hihetetlen magas elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hihetetlen magas elvárásai és elképesztő válogatóssága miatt szerintetek sincs semmi csodálkoznivaló azon, ha egy férfi már 30 év felett van és még mindig nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
2023. máj. 24. 21:07
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Szinte lehetetlen elérni azt, hogy egy nőnek megfeleljen az ember és párkapcsolatot akarjon vele.
2023. máj. 24. 21:09
 2/31 anonim ***** válasza:
88%

Őszinte leszek én azon csodálkozom, hogy nap mint nap írnak ide ki kérdéseket, hordják le a nőket olyan "férfiak" mint te és hiába írják le nők és férfiak, hogy nem plázacica/instamaca/pénzéhes nőket kellene nézegetni, vagy olyanoknál próbálkozni, vagy azt, hogyha nem teszel semmit azért, hogy figyelembe vegyen egy átlagos nő, akkor nő nélkül maradsz.

Hogy lehet az, hogy egy csomó szegény férfinak van barátnője/felesége? Elgondolkodtál már azon? Ne írd, hogy azért, mert csúnya a párja, vagy azért, mert ő jól néz ki, mert nem csak a külső fontos! Millió más dolog játszik szerepet abban, hogy valakinek van partnere, vagy sincs. Mint pl. a vonzalom/szerelem, hasonló életmód, célok, intelligencia, érettség, igényesség.

Ha nem tudsz nyújtani semmit, vagy jó pár dolgot, ráadásul az álomnőci mindig is csak álomnőci marad, akkor mit akarsz de komolyan?

2023. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
Csodálatosan magas elvárásaim vannak,de tényleg...Például hogy tudjon írni és beszélni,meg vegye fel a telefont,ha hívom...Hiii...Nehéz ezeket megugrani,ugye?!🤔😏
2023. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
68%
Más oka van amiért nem volt még senkid, nem a magas elvárások miatt.
2023. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
70%
Lehetetlen? Akkor hogy van mégis párom, aki nemhogy "megfelel", hanem szeretem is? :D
2023. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%
Lehetetlen? Mégis több 100e párocska van idehaza. Ezek szerint mégse lehetetlen.
2023. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Nem hordom le a nőket és soha nem szidom őket. Az, hogy azt írom, hogy nagyon válogatósak, az nem szidás. Szeretem/szeretném a nőket, csak ők ebből nem kérnek.


Vannak néha randijaim, de nem vagyok elég jó senkinek. Nem én vagyok számukra az Igazi... :/

2023. máj. 24. 21:27
 8/31 anonim ***** válasza:
78%

Dehogynem ócsárolod!


"A nők hihetetlen magas elvárásai és elképesztő válogatóssága miatt szerintetek sincs semmi csodálkoznivaló azon, ha egy férfi már 30 év felett van és még mindig nem volt barátnője?"


Ez szerinted micsoda? Bók? Ne légy már kétszínű!

2023. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
9%

Mutatnék szívesen képeket és szövegeket is hozzá, de sajnos nem lehet. Hogy milyen nők milyen elvárásokkal mennének bele egyáltalán kapcsolatba valakivel. Tök átlagos kinézetű, visszahúzódó nők, sportolókra vágynak természetesen tökéletesen kidolgozott testtel, és minden mással együtt. Beszéltem pár ilyen nővel, ismertem is őket.

A kérdésre válaszolva, igen sajnos ez megy manapság.

Nem lehetetlen, csak ha nem születtél jóképűnek, jó genetikával, akkor súlyos 10-20 év mire egyáltalán lesz olyan egzisztenciád és annyi pénzed, hogy tudd kompenzálni valamelyest a dolgokat.

Ja és ezek mellett heti 5x kondi, hozzá olyan kaja és egyebek, a többiről már nem is beszélve.

2023. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
70%
A 30-as szüzikék azért azok, mert nem a saját ligájukban keresgélnek.
2023. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!