Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ha 30 éves férfit magáznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ha 30 éves férfit magáznak, az öregnek néz ki vagy csak férfias?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésben írta egy 30 éves férfi hogy teljesen kikészül attól hogy egyetemista korú nők 19-23 évesek már magázzák, pedig ő nem gondolja hogy öreg lenne.


Az a kérdésem hogy ez külsőre kifejezetten öregedést jelent vagy csak azt hogy felnőtt férfias karaktere lett ennek a pasinak?


Engem például 42 éves koromban kezdtek el először magázni a kb. 18-23 év közötti nők, de azok sem mind, mondjuk minden második.



2023. máj. 24. 22:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
Öregnek, vagy tisztelet, udvariasság miatt, idegenről van szó, mondhatni alap, hogy magázod még akkor is, ha egykorúak vagytok.
2023. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Az a 30 as lehet akkor 40 evesnek nez ki inkabb.
2023. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%
Ha idegenek, akkor nincs benne semmi meglepő. Két felnőtt ember magázódik, ha nem ismerik egymást.
2023. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

# 2


ja igen erre is nagy az esély. Vannak akik hamarabb öregszenek, kopaszodás, szakáll is rájátszik vagy kis sörpocak.


Tényleg fura mert mondom nekem 40 felett kezdték, akkor szerencsém volt.

2023. máj. 24. 22:35
 5/26 anonim ***** válasza:
61%
A hármassal értek egyet. Engem még úgy neveltek, hogy idegen felnőttet magázni kell. Akár férfi, akár nő. Akár 20 éves, akár 90.
2023. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Hát szituáció függő is.

Én pl a boltosokat mindig magázom, akkor is ha 20 évvel fiatalabb nálam.


De értem mire gondolsz: ha ismerkedés zajlik.


Lehet az is amit írtál, hogy eleve idősebbnek néz ki a pasi.

Lehet az is, hogy a lányok annyira éretlenek a korukhoz képest, hogy lemagázzák még a 25 évest is.

2023. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

# 3

# 5


de mégis lehet valami más dolog. Mert engem 40 éves koromig szinte senki nem magázott, mármint csak hivatalos helyeken magáztak, bank, posta, stb. de az hogy 18-23 éves emberek magázzanak arra nem volt példa 30-as éveimben.

2023. máj. 24. 22:40
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Mi a szar? Én 29 éves vagyok és 24-25 évesnek szoktak nézni. A barátnőm 21 éves. Ez milyen szar lehet már annak a férfinak, aki öregnek néz ki ennyi idősen.


Nekem is van ilyen haverom. Velem egykorú, de öreg a bőre, fiatalon nagyon kopaszodik, szakállas is. Ő is mondja, hogy csókolomozzák/magázzák egész sokszor és hát tényleg kinéz vagy 35-40 évesnek attól függően milyen napja van. OMG.

2023. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Idősebbnek nézhet ki a koránál (kopaszodik, apu testű, öregesen öltözködik, viselkedik...)
2023. máj. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

5

Huszonévesek nem magázzák a saját korosztályukat :D

2023. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!