Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen férfi semmit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfi semmit nem ért el? Nem jönnél össze vele?

Figyelt kérdés

Pl aki 30 éves korára nem tud felmutatni saját lakást, autót, diplomát , milliós fizetést?


Gyakori női felhasználói mit üzentek a több millió egyszerűmelós férfinek? Aki nem keres minimum 800 ezret az életképtelen? Csaladalapitasra is alkalmatlan? Ugorjon le a legközelebbi hídról mert kutyát nem érdekli mi lesz vele ?


1, nincs pénzed

2, nem nézel ki jól


^ te hibád? Nincs engedmény! Nincs szeretetszolgálat.


2023. máj. 26. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Mmmivan?

Miért a pénzeddel akarsz párt találni? Miért nem jók neked az olyan párkapcsolatok, amik emberi alapon jönnek létre?

2023. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha így lenne már kihaltunk volna.
2023. máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Azt mondom, ki a francot érdekel, mit dolgozik, vagy hogy a szüleivel él?

Egyedül rettenetesen nehéz saját ingatlanhoz és ingóságokhoz jutni teljesen önerőből. A nők felé miért nem akkora elvárás az önállóság???


Egyszerűen az olyan nőkkel szóba sem kell állni, akinek minden csak a vagyonról szól. Nehogy már az ilyen emberek miatt érezzétek rosszul magatokat, könyörgöm...

26/N

2023. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Csomó nyomorgó család van... Nyilván ha tanulatlan csóringer vagy, akkor nem a fiatal, csinos ügyvédbojtárnál kell próbálkozni, hanem a sarki dohányboltosnál.
2023. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

Jól írod kérdező, semmit. Én kb olyan vagyok mint amit leírtál.

Sajnos az a probléma, hogy alapjaiban, de ha drámai szeretnék lenni, inkább csillagainkban van a hiba.

Egy férfi és egy nő ha összejön, nagy átlagban családot szeretnének, családhoz mi kell, gyerek, gyerekhez mi kell, pénz.

Nem tanultam, így nincs jó munkám, így keveset keresek, önbizalmam nincs, nem is volt soha, nem nézek ki jól, csúnya vagyok, csúnya az arcom, kompenzálhatnám azzal, hogy kigyúrom magam, fejlesztem a szintén nulla kommunikációm könyvekkel, pszichológussal, különböző dolgokkal....de nem, nem teszem.

Nem teszek semmit, nincs semmi amire azt mondhatnám, hogy büszke vagyok rá, nem értem el semmit.

Szóval nincs semmi a birtokomban, hogy egy célirányos lány vagy nő felfigyeljen rám. Mert hát, hogy alapitjatnek én családot, egy ilyen elethelyzettel, mit akarna tőlem egy nő, ezzel ami bennem van.


Én értem, értem már....te érted már?

2023. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Én nem jönnék össze, mer van párom. De 21 évesen túl idősnek gondollak magamhoz, tehát ezért sem.


Visszatérve a kérdésre


saját lakás nem kell, de legyen önálló. Akár albiban, akár koliban, akár otthon (csak főzzön, mosson magára stb, legyen talpraesett illetve éljen felnőttként). Plusz szeretnék összeköltözni egy éven belül. (A párommal együtt élünk) Erre legyen nyitott, viselje a költségek 50%-át.


autó nem érdekel, sőt szimpatikusabb, aki biciklivel jár mindenhova.


diploma nem kell, de legyen nagyon nagyon okos. (Egy fizikus vagy matematikus diplomához elegendő ész, nem baj, ha nem ez a hivatása és nem diplomázik)


milliós fizu sem kell, kb tartsa a szintemet, de ha tanár, akkor tanár, nem gond. A lényeg, hogy szeresse amit csinál.


Emellett rengeteg elvarásom van még, pl legyen elégedett magával, legyen boldog

2023. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%

#4

Értelmes, fiatal ügyvédbojtár nem azt nézi mi a végzettséged, mi a vagyonod, hanem azt mennyire vagy ember/férfi. Önelégült maca, meg még a f.szomnak sem kell. Legyen ügyvéd, vagy közmunkás.

2023. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Akkor a 11 éves fiamnak rengeteg nője lesz.

Már két családi háza van.

2023. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

7

Nyugtasd csak ezzel magad. Bizonyára egy sikeres, tanult, intelligens és esetleg csinos nő összejön majd egy tanulatlan, csóró munkással. Sok példát látunk erre ugye...


Megjegyzem, a magas beosztású, jóképű, intelligens férfiak közt sem gyakori, hogy takarítónőket csípnének fel. Miért tennék, amikor millió jobb lehetőségük van?

2023. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem fontos a diploma, de legyen meg a magához való esze. Sajnos, ha egy segédmunkás és egy bíró IQját összehasonlítjuk, nem sok esély van rá, hogy a segédmunkásé a magasabb, arra sem, hogy a segédmunkás Nietzschét/szépirodalmi verseket/történelmi regényeket olvas szabadidejében és művelt, szépen beszél. (Nem kizárt, de nagyon nem jellemző).

Nem kell lakás, de legyen egy karbantartott albérlete, amit ki tud fizetni 8ez se kevés manapság) és ne egy fészerben, istállóban lakjon. Autó nem fontos, ott a bkv, bicikli. Milliós fizetés sem kell, de tudja magának a lakást, kaját fizetni és ne költse szerencsejátékra, kocsmára a pénzét, ne ússzon adósságban. Ennyi. (Nő vagyok.)

2023. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!