Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zenészek, művészek, elvont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zenészek, művészek, elvont emberek, amikor a stílusotokon kívül állóval kezdeményeztetek társkapcsolatot ti is belebuktatok?

Figyelt kérdés
Többször kísérleteztem azzal, hogy a stílusomon kívül állóval ismerkedjek nyitottságból. Az ilyen kapcsolatoknak hamar vége lett, mert nagyon mások voltunk. Barátságot találtam, de az sem az igazi, ha kevés a közös pont. Eredményre vezetőbb, ha csak a stílusomhoz hasonlóval ismerkedek?

2023. máj. 26. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok művész vagy ilyesmi. Imádom a rock/metál/punk zenét, koncertekre járni, itthon hallgatni. Nekem baromi furcsa lenne, ha a párommal nem tudnék egy jót bulizni, vagy rosszul lennénk egymás lejátszási listájától.
2023. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Valaki belebukik, valaki nem.
2023. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Há hogy a viharba né buktam vóna bele mindég, egy jányka se tudott olyan szípen jódlizni, ahogyan meine süßen Vorfahren tudtak, így osztán nem is köllöttek, mert Meine Eltern néztek vóna rám mint egy für einen räudigen Hund.
2023. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Similis simile gaudet.

N

2023. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Hat nekem olyan ember lett a ferjem es a gyermekeim apja aki teljesen mas mint en. Vilag eletemben metalt hallgattam es ilyen korokben is logtam, hosszuhaju pasikkal ismerkedtem stb. Vegul hozzamentem egy focistahoz. Stilusra nagyon masok vagyunk. Szerintem alapvetoen nem szamit egyaltalan. Sot sokaig pont ezert nem talaltam a megfelelo tarsat, mert baromira nem ez alapjan kellene ismerkedni. Emberileg, erzelmileg viszont egyformak vagyunk sok szempontbol. Nem kene leragadni baromsagoknal es megtalalod a tarsad.
2023. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartozom "közétek", de próbált már velem pár nagyon elvont, nagyon "alter" arc ismerkedni és többnyire hasonló vége lett, mint amit leírsz.


A legnagyobb tisztelettel, fingom sem volt, hogy mik azok a nevenincs (számomra) ócska bandák, amiket hallgatott. Olyan dolgok tetszettek neki, amiknek számomra sem dallama, swm értelme. Rajongott 3 szavas versekért és azért, ha ezeket technora szavalják. Nem értem. A régi bandákat is nyúzta, bakelitlemezeket is vett, azon hallgatta őket. Nem a stílusa volt a fő baj vele, hanem hogy mellé bunkó is volt és akkor is ezeket a szarokat bömböltette meg énekelgette, mikor vele voltam. Ezenkívül teljesen random, elvont témák voltak csak, amikről tudott beszélni, például mindenféle járművekről (ősrégi vonatokról és repülőkről), politikai filozófiáról (Marxra nagyon rá volt izgulva), gitárokról és minden dalról, amiben gitárszóló van... Hát, én ültem és hallgattam, mást nem nagyon tudtam csinálni. Nem érdekel ezek közül egyik sem, főleg akkor nem, ha úgy mesélik, mintha értenék hozzá. Totálisan barbár vagyok történelemből, nem szeretem a régi vackokat sem gyűjteni, sem hallgatni, szóval az egyetlen közös az volt bennünk, hogy szeretjük a sört.


Az már szerintem az ő elb*szott hippi igénytelenségének volt a része és nem az elvontságának, hogy cefetigénytelen volt, konkrétan rosszul éreztem magam, olyan szagot árasztott és a lakása is nemcsak régi dohos szaroktól bűzlött, hanem a saját szemetétől is, már csak ezért sem lett semmi köztünk.



De nővérem is művészlélek, csak ő festő. A családban mindenkinek van tehetsége és kézügyessége, engem is vittek mindenhova rajzolni meg zenélni a tanáraim javaslatára, csak kedv híján nem lett belőlem semmi. Tesóm élt a lehetőséggel, imádta, vele sincs meg a közös hang. Ő is a történelemre van ráizgulva, napokig megállás nélkül nyomatná azt is meg a vallásfilozófiát is. Vele van egy-két jó közös elmélkedésünk, de amiben ő hisz, én abban nem tudok és ez szab egy gátat azért.


Volt még korábban egy exem, ő nem ennyire elvont, csak az identitása része, hogy zenész. :D Na, ő tök jó társaság volt és ha nem is értettem valamit, úgy magyarázta el, hogy értsem és érdekeljen is azért. Illetve segített, hogy közgazdásznak tanult, ami kicsit közelebb áll hozzám is, mint a humán szakok. Nála inkább az bosszantott, ami az első srácnál, hogy hallott valahol egy zenét és elkezdte énekelgetni meg magában dúdolni akkor is, ha beszéltünk közben. Ezt aki csinálja, az miért csinálja? Szerintem nagyon irritáló...



Mondjuk lehet azért ütközött ki ennyire az ellentét, mert én is elvont vagyok a magam módján, csak nem művészeti irányba. Természettudományi területen kutatok, ennél messzebb szerintem nem lehetnék a művészektől. :D

2023. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én abszolút művészlélek vagyok,egyszer életemben szerettem bele hasonlóba.A hiba ott mutatkozott,hogy ő ezt nem viszonozta,csak eljátszotta,kissé személyesiségzavaros,én meg lelkisérült.Szóval,ebből abszolút nem sült ki semmi jó.Viszont legalább amíg tartott,baromi jókat beszélgettünk szerintem,egy-egy ital mellett...Bár lehet,ő másképp látja,nekem így jön vissza emlékeimben.

Amúgy csúnya vége lett,mert kétfelé játszott,ám voltak szép részek,még ha csak a játszma elemei voltak is...

2023. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként,kérdésesre válaszolva,a kívülállókkal meg az volt a gond,hogy nem értették az én világomat.Az is lehet mondjuk,hogy nekem talán jobb egyedül,mert biztosan qrva különlegesen irritáló természetem van... 🤣🤣🤣
2023. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!