Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akik férfiakkal elégedette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik férfiakkal elégedettek és akik elégedetlenek velük, mit üzennétek egymásnak?

Figyelt kérdés

Nők egyik része boldog, akár hamarabb akár később lehet meg is házasodik, vagy nem de mégis jól érzi magát, férfiakkal való kapcsolata kiegyensúlyozott, szeret nőnek lenni.


Nők egy másik része kortól függetlenül egy problémának látja a férfiakat, akik folyton keresztbe tesznek a nőknek, szenvedést és szomorúságot okozva, egyszerűen olyanok mintha ez lenne az alaptermészetük hogy a nőknek rossz legyen.


Ez a két csoport nő mit üzenne egymásnak?



2023. máj. 27. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Én boldog vagyok, van párom (vőlegényem), teljes szívemből szeretem őt, szeretek nőnek lenni, DE a férfiak kb. 75-80%-át látom úgy, mint amit a második "csoportra" írtál. :D Akkor én kinek üzenjek?
2023. máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem nagyon létezik ez a két csoport így, az régen rossz ha egy nő az összes férfivel jóban van, meg az is ha egyikkel sem. Tudom nehéz, de próbáld meg feldolgozni, hogy különböző férfiak vannak, és ezzel a legtöbb nő tisutában van. Egy kicsit több energiát kell belefektetned ebbe a dologba, minthogy az emberek felét egyformának fogod fel, és azt hiszed ezt mindenki így csinálja.
2023. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem A Férfiakkal elégedettek, hanem a párjukkal.
2023. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Nincs olyan, hogy "a férfiak", csökkent értelmű kérdező.
2023. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Azt üzenem a lábtörlő "nőknek", hogy végre legyenek emberek tartással! 😂
2023. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
5-ös valószínű azt akarja sugallni hogy mindenki lábtörlő, aki valaha egy észrevételt tett a párjára, és bezzeg miért nem őt, a sírva röhögő eq nulla főnyereményt választották, amikor ráadásul nagy valószínűséggel még ronda is.
2023. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én boldog vagyok. Azt üzenem a boldogtalanoknak, hogy magukban keressék a hibát. (Ez természetesen a sikertelen férfiaknak is szól.)
2023. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Remélem mindenki megtalálja a maga boldogságát akár egy férfival, akár nélküle!
2023. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
TIpikus incel duma. Csak végletek vannak, csak általánosítások. A nőknek két csoportja, az egyik utál MINDEN férfit, a másik meg szeret MINDEN fárfit. iq mélyrepülés
2023. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
11 Nem hisszük el hogy röhögsz, bizonyítsd be. Szerintem sírsz. El vagy keseredve mert rájöttél hogy pénzkidobás volt a pua tábor.
2023. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!