Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet találni egy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet találni egy helyes megértő férfit, aki vonzòdik a ducibb nőkhöz?

Figyelt kérdés

Szèp arcom van, igényes vagyok, nagy fenekem, és mellem van, a derekam karcsúbb. Szóval nem vagyok csúnya, de akinek a vékony nők jönnek be, azoknak nyilván nem tetszek.

21 éves vagyok, és vonzódok az idősebb férfiakhoz(max 35). Még szűz is.

Nem feltétlen kapcsolatot keresek.

Szinte csak olyan helyekre járok, ahol az én korosztályom van, akiket nem találok vonzónak.

Keresek valakit, aki igényes, és nem érzi kevesebbnek a nőket a férfiaknál, nem fog átverni, kihasználni.

Nem ezen az oldalon keresek, élőben szeretnék ismerkedni.

Már eljutottam oda, hogy tényleg el szeretném veszíteni, és nem egy buliban egy idegennel...

Hol találhatokcilyen férfit, és hogy jelezzem nekik, hogy ha tetszem neki, nyugodtan közeledjen, mert bejönnek az idősebbek. Hogy tudassam vele, hogy eleinte fèlénkebb vagyok, hogy ne menjem el a kedve tőlem, mire feloldódnék?



2023. máj. 29. 20:19
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
64%
Te magad egy szalmaszálat keresztbe nem tennél, hogy változtass az életmódodon, de elvárások azért vannak. Makes sense.
2023. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
93%
Lejjebb lehet adni és amúgy bárhol, sok férfi szereti, amikor van mit fogni.
2023. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarsz a saját korosztályodból, nem akarsz neten és még ezek mellé legyen helyes, igényes, tetszen nekik a duci lányok és ne használjon ki, de közbe nem kapcsolatot keresel. Ez jó nehéz lesz:D
2023. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Semmit nem tudsz rólam...

Dolgozom az alakomon, de az legalább 1 év, mire tényleg vékony lehetek . Várjak, amíg le nem fogyok? Igaz, hogy duci vagyok, de azon kívül minden rendben velem, igényes vagyok, okos, stb. Nem a leghelyesebb, legizmosabbb férfit keresem. Én a legtöbb férfit, aki ad magára, magabiztos, és nincs elhízva helzesnek tartom. Igen nekem nem jonnek be a ducibb ferfiak, nem az esetwim. Vannak olyan nok, akiknek igen, de attol, hogy en is az vagyok, nekem nem.

2023. máj. 29. 20:27
 5/43 A kérdező kommentje:
Kapcsolat is lehet, csak ahhoz nagyobbak az elvarasaim. Mert akkor tenyleg olyat keresnek, akivel el tudok kepzelni egy eletet, es akihhez minden tekintetben vonzodok. Lehet nem fogom megtalalni, ez van.
2023. máj. 29. 20:29
 6/43 A kérdező kommentje:

A sajat korosztalyomhoz nem vonzodok. Talan par emberhez. De nekem a magabiztossag, komolysag, esz nagyon fontosak.

A neten mar probalkoztam, de szerintem ezek a ferfiak nem itt keresnek.

2023. máj. 29. 20:31
 7/43 anonim ***** válasza:
75%

“igényes vagyok, okos”

És még szerény is.

2023. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
71%
#4 es #5 Szerintem almodozz tovabb, egyszer majd csak felebredsz... Elvileg soha sem keso 🤪
2023. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Miert, mi a problema szerinted azokkal, amiket irtam?
2023. máj. 29. 20:36
 10/43 Lilluci27 ***** válasza:
39%
Például itt, ilyen vagyok
2023. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!