Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nők jelentős része nagyon jól tudja magáról hogy ő jó nő, de a férfiak jelentős része meg önbizalomhiányban szenved?

Figyelt kérdés
2023. máj. 30. 06:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Mert 150 komment jön egy kép alá, hogy milyen csini 😅
2023. máj. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Én azt vettem észre, hogy párkapcsolatban mindig a pasik vannak magasabb lovon, ott nagyon nagy az egójuk, nekik minden jár, a nő dicsőítse őt egész álló nap, különben majd megcsalja. A nőknek meg akkor van több önbizalmuk, ha szinglik, és épp nem akarnak senkinek megfelelni.
2023. máj. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is arról van szó, hogy egy nő addig érezheti magát jó nőnek míg szingli. Egy kapcsolatban pikkpakk lerombolják az önbizalmát, nem csoda, hogy sokan inkább egyedül éldegélnek ha nem találnak egy igazán jó embert.
2023. máj. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én azt veszem észre, hogy kapcsolaton belül is megvan az egó a nőknél. Amint egy cseppet is sérülni vélik azt, máris dobják a pasit és ülnek a következőre f.szra.
2023. máj. 30. 07:06
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ugyanarról beszélünk csak máshogy értékeljük a jelenséget. Szerintem nem túlzott egó lerombolása történik hanem az egészséges önbizalmát tiporja el a férfi a nőnek általában, nyilván vannak kivételek.
2023. máj. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Incel szagot érzek a kérdező esetében 👃
2023. máj. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
Éb annak tudnám ezt be, hogy a mostani ismerkedésről hamis kép alakult ki. Sokan srác úgy véli, hogy a kapcsolat kialakulása csak a csajon múlik, aki vagy összejön vele, vagy sem. Ebből az következik, hogy a srácok meg akarnak felelni a lányoknak, vagyis maguk fölé helyezik őket. Ez a megfelelési kényszer eléggé látványos, amelynek következtében a lányok egója nő, a srácoké pedig csökken, pláne egy elutasítás után.
2023. máj. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Tapasztalatom, hogy aki valóban jó néz ki, és nem egoista, az nem tartja magát szépnek, inkább csak átlagosnak.
2023. máj. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Tudod, hány olyan nőismerősöm van, aki önbizalomhiányos, és sokszor azért, mert egy vagy akár több faszi kicseszett, játszadozott vele? De ebből nem következik, hogy minden pasi szemét.

Be kéne már fejezni ezt az így a nők, úgy a férfiak dumát, meg észrevenni, hogy mindkét nemből van olyan, aki kelendő, olyan is, aki a kutyának se kell, ill. van az a jelenség is, hogy az ember jóformán mindenkinek kell, csak annak nem, akibe totál szerelmes.

2023. máj. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Amikor épp szingli voltam, akkor mindig sokaknak kellettem, volt sok randim is látszólag nagyon rendes, kedves, érzékeny férfiakkal. Párkapcsolatban meg jött az első, aki évekig bántalmazott, majd megcsalt, ami az én hibám, pedig ő nagyon szeret, aztán a 2. nagyon szeretett, de aztán eltelt pár év és valahogy elmúltak az érzelmei, pedig nagyon odáig voltam érte, majd a 3., hogy a személyiségem szuper, és egy jó barátság mindennek az alapja, de itt-ott változtathatnék magamon, mert nézzem meg, hány jobb nő van nálam, akit jobban kíván vizuálisan, amiről a férfiak nem tehetnek. Ja és mindegyik férfit végighallgattam, hogy szegénynek mekkora önbizalomhiánya van, mert a karrierje nem szárnyal eléggé, és már úgy hitte, senkinek sem fog kelleni, mert szegény, ronda, alacsony és/vagy gyerekei vannak. Szóval én mindenkit megértek, csak ezekben azért eléggé kiég az ember és már nem vág bele akkora lelkesedéssel, hogy saját élete árán is megmentsen még valakit az önbizalomhiánytól.
2023. máj. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!