Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen egy átlagos de már jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy átlagos de már jó (arcra) férfi?

Figyelt kérdés
Csajok linkelnétek nem gold nagy szám pasikat akiket azért màr elfogadnátok? Ami már egy erős közepes amivel összejönnétek rosszabb napjaitok?
2023. jún. 1. 07:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem olyannal érdemes csak olyannal érdemes csak összejönni aki tényleg tetszik. Legyen az nő, vagy férfi, mindegy.
2023. jún. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
37%
Ezt jól megírta a telefon. De biztos érted a lényeget. 😅
2023. jún. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

1


Akkor linkelj olyat aki tetszik.

2023. jún. 1. 08:00
 4/32 anonim ***** válasza:
50%
Na erre kíváncsi vagyok
2023. jún. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%

En pl ilyeneket nem tudok kuldeni. Az ismeroseim facebookjarol tudnek, de nyilvan nem fogom a fotojukat ide feltolteni.

Linkelj te, es majd elmondjuk, hogy csunya/atlagos/jokepu.

2023. jún. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
53%
Linkelni én sem tudok mert én is csak ismerős srácot tudnék esetleg. De nekem a "kisfiúsabb" arc jön be inkább.
2023. jún. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
67%
Az a baj, hogy mindenkinek más az ízlése, lehet neked átlagalatti, átlagos, atlagfeletti, de nekem, vagy jó pár embernek pont az ellenkezője. Ez őszintén szólva tök ostoba és fölösleges kérdés. Lehet számomra Colin Farell álompasi, de más szerint kifejezetten átlagos,érted?
2023. jún. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
66%
Igaza van a 7-esnek. Nekem pl egy színész sem ugrik be aki húú de nagyon bejönne. Holott a legtöbbért, nők ezrei rajonganak.
2023. jún. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Mint pl Vladimir (smink nélkül)
2023. jún. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%

"De nekem a "kisfiúsabb" arc jön be inkább."


Pedofilok nőben is vannak..

2023. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!