Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én csinálok valamit rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csinálok valamit rosszul ha a társkeresős csajok többségével nem lehet egyről a kettőre haladni?

Figyelt kérdés

Mind panaszkodnak hogy csomó pasi csak meg akarja őket fektetni,aztán többször járok úgy hogy randi előtt ghostingolnak vagy pont a randi előtt akad rengeteg dolguk és fogalmuk sincs hogy mikor érnek rá.

Utána pár csaj fel van háborodva hogy nekik tanulni és dolgozni kell,nincs idejük holmi randikra. Mondom oké cseszd meg,akkor mi a francnak regisztráltál egy társkeresőre ha ennyire elfoglalt vagy?


Más is tapasztalja ezt hogy nem lehet egyről a kettőre haladni sok társkeresős lánnyal?


2023. jún. 2. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg beszélgetnek /találkoznak 4-5 másik fiúval is párhuzamosan
2023. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy rém unalmas a beszélgetésetek
2023. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem te vagy legelöl a táplálékláncban náluk. Dugnak azok más faszikkal, nincs idejük rád.
2023. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

A fèrfiak jó rèsze szexre keres a neten nőt.

A nök jó rèszènek meg alapból megvan a dugó partnere. A neten komolyabb dolgot keresnek, vagy ha számukra, hiper-szuper-extra pasiba botlanak,de az csak szexet, akkor lesz egy új dugó partnere. :D Ès a dugó partnernèl komolyabb fèrfinèl álltalában olyan magas a lèc, hogy egy átlag fèrfi soha nem ugorja azt meg. :D

2023. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

csatlakozom a ketteshez

rém unalmas beszélgetések


én ezért offoltam


ugyanazok a kérdések jöttek újra, és újra, és utána a többi szintén ugyanaz a kérdéssor..


Milyen férfit, kit keresel?

Mi a hobbid?

Hol lennél most, kedvenc helyed, merre szoktál utazni?

lol


ezektől a brutális ostoba kérdésektől herótom lett.

2023. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

# 5

Fordított esetben te milyen kérdéseket tennél fel?

2023. jún. 3. 08:08
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

Volt egy exem, akivel azért jöttem össze, mert egészen lenyűgözött.


Az első kérdései között volt a "Hogy képzeled a tökéletes randit? Mit nézel meg elsőként egy férfin?

Mivel foglalkoznál, ha bármivel foglalkozhatnál? (tehát nem azt kérdezte mit dolgozom)

Mi a kedvenc ételed? Hús vagy inkább halas típus vagy? Vegán, vega, vagy mindenevő? "



Utóbbi fontos volt a későbbiekben, mert mindig ilyen típusú étterembe vitt, vagy olyan étellel készített vagy lepett meg, mint amit akkor említettem.

1 nap chatelés után randira hívott, 2 nappal később találkoztunk.

2023. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

látjuk milyen kérdéseket:D


#megintkiröhög

2023. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Ha ez vigasztal, én nőként is tapasztaltam ezt. Ezért le is töröltem magam,és megfogadtam ,hogy hagyom a társkeresőket a francba.. Ha valakit nekem szánt a sors ,azt az élet úgyis utánam rúgdalja.
2023. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
9.vagyok. A 2. Válaszólóval is maximálisan egyetértek, én is offolni szoktam azokat ,akikkel újra és újra ugyanazokat a köröket futjuk és konkrétan a semmiről "beszélgetünk" . Annyi ,hogy én nem ghostingolom ,hanem megmondom kerek perec ,hogy szevasz.
2023. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!