Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak felszínes dolgokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak felszínes dolgokról tudunk beszélgetni azt inkább akkor hanyagoljam ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ismerkedem egy pár hónapja egy sráccal ,de úgy érzem nem jutunk egyről a kettőre. Konkrétan csak felszínes dolgokról tud dumálni ,hogy mi volt a munkahelyén ,mit főztem vacsorára , mi volt az az napi programom (eleve nekem már ez is kissé unszimpatikus, mert sokszor számonkérőnek érzem,és nem szeretem ha már ilyenkor minden lépésemről be kell számolnom )

3x randiztunk , az első jó is volt ,ezért is volt 2. A másodikon se éreztem már annyira jól magam vele,mert konkrétan ugyanazt szajkozta mint az első randin. Semmi újat nem tudott mondani. De adtam neki még egy randit. A 3. randi viszont már tényleg borzalmasan untam magam vele.


Ti mit gondoltok? Van még ebbe valami?



2023. jún. 2. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te szerintem már eldöntötted magadban.
2023. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Igen.
2023. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem én voltam a pali mert engem is ma dobtak :D
2023. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3. Nem te vagy nyugi😂 Én még nem "dobtam" az illetőt. Szeretném ezt finoman ,korrekten tenni majd(nem sokára) nem akarom megalázni és megbántani,mert azt nem érdemli meg.
2023. jún. 3. 00:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy típus. Nem fog változni, nem ő a te embered.
2023. jún. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Mit megalázni? Dobsz neki egy emailt vagy egy sms-t hogy hagyjuk egymást. Vagy telefonban elmondod.
2023. jún. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Ez kuka te is tudod. Ne húzd ! Mond meg neki vagy töröld mindenhonnan (ha nem tudja a lakás címed) és annyi.
2023. jún. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így nincs értelme. Nem vagytok egymáshoz valóak.
2023. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenkivel küzdeni, próbálkozni, akivel ezért azért összehoz a sors. Nem lelkesít tovább, akkor ennyi volt. Tovább kell lépni. Ha nem ezt teszed, akkor csak görcsölés lesz belőle, meg gombócnyelés.
2023. jún. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

6. Persze így lesz, megirom neki kerek perec. Arra értettem ,hogy nem megalázva akarom majd, hogy nem tapló -bunkó módon küldöm el a francba.


9. Igazad van. Úgy voltam vele ,hogy nemrég megfogadtam ,hogy nem koptatok le egyből mindenkit ,adok nekik több esélyt /randit. De sajnos vele kapcsolatban már tényleg azt érzem amit leírtál,görcsösség, gombócnyelés.

2023. jún. 3. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!