Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok látható Tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok látható Tinderen?

Figyelt kérdés

Tegnap este regisztráltam újból a Tinderre és a következő probléma merült fel bennem:

A profilom 100%-ban ki van töltve, van is rólam fent 5 jól sikerült kép, még sincs egy "matchem" se. Amikor belépek az app-ba mindig ezt a kis üzenetet írja ki a telefonom 2 mp-re:


[link]


Szerintetek ez mit jelent? Elképzelhető, hogy maga az account van zárolva csak ez így fű alatt, a tudtom nélkül megy?? Idaig csak a haverom profiljat használtam az én teloszámommal, de már régóta akartam egy ténylegesen sajátot, ezért anno úgy akartam regisztralni, hogy az addigi meglévő mellé csinálok újat és mivel nem sikerült, mert csak egy telefonszámmal egy fiókot lehet, így onnantol ezt az üzit kapom, amit belinkeltem. Aztán ugye tegnap töröltem véglegesen a régi Tinder fiókot és új névvel új emaillel csináltam egy újat (a képek is mások, szoval fixen nem ismerheti fel az app)

Van valami ötlet, vagy tipp??

Vagy legalábbis, hogy mit jelent az az üzenet? (csak a Tindernél való belépésnél írja ezt ki)



2023. jún. 3. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Várja, hogy folytasd a régit és tölts fel képet. Valahol itt akadhattál el azzal annak idején.
2023. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aztaa és azt a félig kész fiókot hogyan tudnám torolni? Mert ugy latom befolyasolja az ujat es valamiert nem jeleniti ezt meg masoknak
2023. jún. 3. 10:23
 3/3 A kérdező kommentje:

Szóval röviden:

Volt egy fiókom, aztán e melle akartam csinalni egy ujat, meg uj facet, meg emailt is csinaltam hozza es telefonon, de bongeszon keresztul nem tudom hogy, de sikerult, viszont bejelentkezni sosem tudtam vele és onnantól akarhanyszor beléptem a régi fiokba is, mar ez az uzi fogadott alul és már a regivel sem alltam soha robbet párba senkivel (ezert gondolom, hogy nem jelenit meg)

És ugyan ez a problemam az uj fiókommal is. Hogyan lehetne elerni, hogy ez a hiba/hibauzenet megszűnjön??

2023. jún. 3. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!