Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kollégám elég ellentétesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kollégám elég ellentétesen viselkedik.Honna tudhatom, hogy tetszek e neki, és hogy lenne e nála esélyem ha ideálisak sllennének a körülmények?

Figyelt kérdés
Néhány hete lettünk jóban, ő a férfi. Átlagos dolgokról beszélgettünk eddig. Mostanában észrevettem, hogy érintgeti a karomat,vmilyen ürügyel, illetve, hogy vizslatja a testemet,vagy vmi hasonló. Amikor átöltöztem munkába, póló farmer,azt mondta, hogy ilyen csinosba dolgozok? Eddig nem volt ilyen. Viszont akkor beszélünk ha én odamegyek hozzá, ő nem jön.Plusz ő alapból ilyen közvetlenke mindenkivel. Igazából nem tudom mit gondoljak róla. Facen fent van de csak egy profilkép látható, ott sem jelölt még be.
2023. jún. 3. 15:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja meg ha beszélünk hosszabb ideig közelebb jön hozzám, viszont nem annyira néz a szemembe,hanem mindenféle nézelődik. Az elején normálisan tartotta a szemkontaktust.
2023. jún. 3. 15:10
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Sehonnan, a nyílt rákérdezésen kívül persze.
2023. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Popcorn ***** válasza:
100%
Te magad írod, hogy ő ilyen közvetlen mindenkivel. Kezdeményezni meg nem kezdeményez semmilyen szinten. Akkor mi a kérdés? Ez nem ellentétes viselkedés. Egy sima közvetlen munkatárs.
2023. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek Popcorn-al, sima kolléga szinten tartja veled a kapcsolatot, mást nem szeretne, úgyhogy felejtsd el inkább.
2023. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na jó de akkor miért bókol és ér hozzám? Nekem az vhogy nek fér bele a sima kollégá dologba, dehát nem vagyunk egyformák ezek szerint.
2023. jún. 3. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Valaki csak azért teszi, mert konstaltál valamit, megossza a véleményét és kész, valaki abból táplálkozik ahogy reagálsz rá: önbizalmat adsz neki, egótunningoló a pozíciód,de ennyi. Vagy egész egyszerűen kedves, érintgetős fajta, aki szereti a közelséget, nyomatékot ad a mondanivalójának.



Rosszabb esetben lehetséges, hogy nem mer lépni, mivel kollégák vagytok, esetleg barátnője van, nem akar semmi komolyat veled, csak dugás, de mégvárja míg te ajánlkozol fel neki (van neki kit reszelgetni mindig), vagy lehetsz majd egyszer sorra jutsz nála.


Mindenféleképpen óriási rossz lenne neked kezdeményezni, tudtára adni, hogy többet szeretnél. Egyszerűen red flag az egész pasi, ha nem vesszük figyelembe azt a lehetőséget, hogy csak munkatársként tekint rád.

2023. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmondom, hogy szerintem ha egy pasi akar valamit az adott nőtől, nincs,, de" meg ha". Ott randira hívás van, vagy egyéb formában kezdeményez.
2023. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!