Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, kit hibáztattok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kit hibáztattok a sikertelen párkeresésetek kapcsán?

Figyelt kérdés

2023. jún. 3. 20:40
A kérdező szavazást indított:
A nőket, hogy ennyire válogatnak, magasak az elvárásaik
A többi férfit, hogy ennyire hajtja őket a szexuális vágy, ezáltal túl nagy versenyt generálva
Saját magamat
26 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Ha egyedül lennék ezzel a gonddal a világon, akkor magamat hibáztatnám egyértelműen. De egyre több férfi van ebben a kategóriában sajnos, növekvő tendenciát mutat elég gyorsan.

Mivel a kapcsolathoz mindkét fél kölcsönös beleegyezése kell, ezért rajtam is és az adott nőn is múlik a dolog.

Ha nem lennének rossz tapasztalatok, akkor rossz ellenérzés sem keletkezne a férfiakban, és ez akkor is igaz, ha vissza is utasítanak de kulturáltan tennék a nők. De még erre sem képesek a legtöbben közülük.

2023. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Önmagamat és tudom, hogy ha egy csinos lányt szeretnék akkor első lépésnek el kell mennem kondizni és lefogyni de ez egyetimistaként pénz szűkében nem olyan egyszerű:)



26F

2023. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Kevesebbet enni pénz szűkében pont könnyebb.
2023. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Önmagamat tönkre csak magam tehettem... beteg ez a világ nagyon, de én sem vagyok hibátlan.
2023. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

"ha vissza is utasítanak de kulturáltan tennék a nők. De még erre sem képesek a legtöbben közülük."


kulturáltan kéne közeledni és nem egyből leetámadni.


"De egyre több férfi van ebben a kategóriában"

Ez a te erősne szelektív megfigyelésed. A tény viszont az, hogy a 2010-es évhez képest majdnem hogy csak megduplázodott a házasságkötések száma.

És az is a tény, hogy a legtöbb ismerősöm, férfiak és nők is, kapcsolatban élnek.

2023. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Magamat, hogy nem vagyok elég vonzó.


De ha azt látom, hogy szép nők a szép pasik közül sem tudnak egyet választani, akinek szülnének, hanem 30, akár 40 felett is gyermektelenek, akkor biztos én vagyok a hibás?

2023. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Mi köze ehhez a gyerekvállalásnak?
2023. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

5! Ebben tévedsz, már, hogy ez "szelektív megfigyelés" lenne, Magyaoroszágról nincs adat de az USÁ-ban, ahol ezt mérik az utóbbi 10-15 évben döbbenetesen megnőtt a magányos férfiak aránya, most volt valami ilyen eredmény, hogy a 30 év alatti férfiak 28%-a még sosem volt párkapcsoaltban! 28%!!!


Egyébként, ha szétnézel, rengeteg, de tényleg rengeteg embert láthatsz, aki nem él párkapcsoaltban, kapásból én azt veszem észre, hogy kis túlzással több a nem kapcsolatban lévő ismerősöm, mint aki abban van. Ráadásul kapásból tudok két olyan 30-as férfiről, akik kapcsán nem vagyok biztos benne, hogy valaha volt bárminemű kapcsolatuk nőkkel.


ilyen baromságból meg, hogy a házasságkötések száma nehogy bármit is levonj már, tudod miért csinálják sokat? A pénz miatt.

2023. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Ez a felmeres akkor lenne relevans, ha tartozna hozza egy lista a tulajdonsagokkal. Mert ezek nagy resze jellemezheto lenne a balfasz szoval. Onnantol meg nem az lenne a gond, hogy hanyan vannak parkapcsolatban, hanem az, hogy mitol van ennyi balfasz?
2023. jún. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%

Mivel a társKERESÉShez elsődlegesen a jó külső jelenti a legnagyobb előnyt, ezért talán a szüleimet, leginkább apámat, hogy ilyen fostos géneket örökltem tőle. Kopaszodás, satnya testalkat, rossz fogak, vitiligo ezek mind tőle származnak. Illetve jelentős részben még a rossz szocializáció is nekik köszönhető. A túl szigorú nevelés, az állandó negatív légkör, a lehúzás, az érzelmi támogatás hiánya, ezek mind a szüleim hibái.

Miattuk lettem szociálisan majdhogynem analfabéta, sok év szenvedés votl mire egy átlag alatti szintet e téren valahogy sikerült elérnem, de fenntartani megint más kérdés.

A depresszióra, önostorozásra való hajlam szintén tőlük származik.

Cserébe átlag feletti intelligenciát kaptam és normáls, tabil anyagi helyzetet, viszont ami miatt magamat hibáztathatom, az a nagyfokú lustaság és motiválatlanság, illetve a gyávaság ami egyértelműen az én hibám. Nem vagyok kezdeményező, passzív vagyok szinte mindenben és szerintem messziről az látszik rajtam, hogy leginkább a pokolba kívánom az embereket. Mondjuk lehet ez is inkább genetikai örökség, anyám is eléggé búval baßott állandóan és nem től emberbarát. Apá pedig eléggé tutyimutyi és szintén elég "gyökér" a szociális helyzetekben.

2023. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!