Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A jóképű férfiaknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóképű férfiaknak miért nézi el sok nő azt ismerkedéskor, ha idősebbek?

Figyelt kérdés
Én nevetségesnek tartom még a gondolatát is, hogy 31 évesen tetsszek mondjuk egy 25 éves csajnak is. Jó esetben a velem egykorúak érdeklődnek irántam, vagy az idősebb nőcik. Ha odamennék egy fiatal csajhoz ismerkedni még lehet valami zaklató perverznek gondolna. Az egyik kollégám meg 30, kinéz vagy 25-nek, jóképű és fiatal arcú és 21 éves csinos barátnője van. Mi ez az igazságtalanság? Akkor miért nem marad mindenki a saját korosztályánál?

2023. jún. 5. 14:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
egy 31 éves pasi egy 25 éves nőnek már idős? Mi van?
2023. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
De ezek szerint te se maradnál a korosztályodnál ha megtehetnéd?!
2023. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Gyanítom, hogy itt nem jóképűségem múlik, hanem hozzáálláson. 31 évesen nem vagy öreg...
2023. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Én mindig 10-12 évvel idősebb férfiakkal voltam/vagyok. A velem egykorúak sose bírtak megmozgatni. Kétlem, hogy az egyetlen ilyen lennék. :D
2023. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Elég komoly problémáid vannak fejben. Sebaj :D
2023. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

"Én nevetségesnek tartom még a gondolatát is, hogy 31 évesen tetsszek mondjuk egy 25 éves csajnak is"


Na látod. Te magad tartod nevetségesnek. Akkor mit vársz a csajoktól?

2023. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Ugyanígy vagyok mint a 6.válaszoló . Sose állnék le korombeli fiúval,mert szörnyen gyerekesek és életképtelenek (Tisztelet a kivételnek ,így akinek nem inge ne vegye magára)

Ezért én is 5-10 évvel idősebb férfit keresek .

2023. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
7. Túl nagy rám az ing, mindig én voltam a "boomerebb" a lányoknál :'()
2023. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

Jaj te kis szegény........

Nekem a 30-40 közötti nők voltak mindig is a zsánereim, 26 évesen is 30 éves barátnőm volt és most 46 évesen is 37 éves. Jó passzban vannak, tisztában vannak az értékeikkel, jól kommunikálnak, van önálló éltük és keresetük, szexuálisan aktívak és nem játsszák meg magukat,mi kell még?

Saját korosztályomban nagyon kevés nő tetszik, nem állítom, hogy nem találnék megfelelő partnert, de a csinosabbak szinte mind kapcsolatban vannak vagy férjnél vannak. Ennyi

2023. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

21 éves korom óta nem volt 30 alatti pasim, mindig minimum 5-10 évvel idősebbekkel voltam. De el kell hogy keserítselek, most pl egy 20 évvel idősebbel ismerkedtem. A saját korosztályommal sosem jöttem ki, nekem ők kisfiúk. Volt 1-2 hozzád hasonló társkeresőn, aki kb kinevetett, hogy mit akarnék én tőle, ha 10 évvel idősebb. Hát neki pont ezért nem lesz sosem fiatal feszes barátnője :)

A híresebb terapeuták szerint is 8-10 év az ideális korkülönbség, mert addigra van már mit tisztelni a férfiban (a nők korábban érnek érzelmileg). 27 évesen mit tisztelnék a saját korosztályomban? Hogy minden héten 2-3x buliznak meg végigmennek fél Pesten?...

2023. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!