Miért az a mondás, hogy élőben jobb ismerkedni, mint randi appokon?

Figyelt kérdés
Én úgy látom és gondolom, hogy a nőknek manapság már csak a kockás has, nagy kar, izmos test számít, pl egy átlagosabb kinézetű srácnak semmi esélye... Mivel a nők 98%-ának ez az esete, miben lenne más, ha élőben próbálok meg egy lányhoz közeledni? Ugyanúgy kigyúrt pasit keres, tehát ott vagyok igazából, mint a randioldalakon...

2025. febr. 9. 18:39
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
83%

A fotó vagy jó valakiről vagy nem.

Személyes még ott van más egyéb is, ami hozzáadhat. (Hangja, gesztusai, illata, mozgása, mimikája, jó dumája, udvariassága, stb.)

2025. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
13%

Nem tud a létezésed figyelembevétele nélkül lekoptatni, tehát több vagy mint egy spam, így valamilyen értelemben láthatóvá erőszakolod magad élőben, ennyi gondolom. Bizonyos helyzetekben hosszabb távon kialakulhat a vonzalom irántad a nőben akinek amúgy láthatatlan lennél.


Megalázó helyzet mindkettő, csak másképp.

2025. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
62%
Nekem az volt a tapasztalatom a társkeresőkkel, hogy akikkel találkoztam minddel volt valami, ami miatt élőben hátrányban lett volna, de azt hitte, hogy ha társkeresőzik, akkor majd csoda történik.
2025. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
84%

A legtöbb kapcsolat, ami élőben jön létre, barátságból vagy hasonló ismeretségből alakul ki. Például kollégák, osztálytársak, rendszeresen egy buszon utaznak, stb. Ami közös bennük, hogy nem csak a külső alapján dől el. Van idő és lehetőség egymást jobban megismerni, kiderül, hogy kinek milyen a személyisége, mennyire vannak egy hullámhosszon.

Élőben ismerkedés nem egyenlő azzal, hogy random idegen nőkhöz szaladgálj oda, hogy teccőgeczikőkóla.

2025. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
73%

#2


Költői a kérdés, de milyen hátrányokat próbáltak elfedni az online ismerkedők a te szemszögedből nézve?

2025. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

#5

Mondjuk nem engem kérdeztél, de én is futottam bele ilyenbe, hogy képeken rendben van, élőben meg...

Például csak csukott szájjal voltak fotók, nem véletlenül. Alig volt foga elől. Vagy erős beszédhiba. Vagy csípőficam, meg az ebből eredő sántaság.

2025. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
37%

Én utoljára gimiben ismerkedtem élőben, a vőlegényemet és az előtte lévő férfiakat társkeresőről ismertem meg.


Társkereső előnyei női szemmel: végtelen választék. Illetve legalább egyértelműek a szándékok. Nem kell azon agyalnom, hogy vajon csak barátkozni akar, vagy neki is bejövök? És ezen agyaltam régen hónapokat :D

2025. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
77%

En jobban szerettem online ismerkedni.

Sokan mondjak, hogy jaj, de hat milyen emberek ismerkednek tarskereson.

Nos, pont azok az emberek regisztralnak, akik kint elnek a “valo” vilagban, akkor miben is lenne mas ?

En jobban tudtam igy szortirozni es ervenyesiteni az elvarasaimat, nekem nagyon bejott.

Egyetlen srac volt, aki komolytalan dolgoz akart, de o oszinten megmondta, nem pedig etetett hetekig, amiert tiszteltem. Osszessegeben nekem abszolut bejott, a jelenlegi parommal is pl tinderen ismerkedtunk meg, evek ota egyutt elunk.

Itt tudom, hogy valaki azert huz jobbra, mert tetszem neki es szimpatikus a bemutatkozasom. Direkt olyat irtam ki, ami elriasztja azokat, akik total mas eletszemleletuek.

2025. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
67%
Mert izgalmasabb, nekem pl pont amiatt, amit a hetes hátránynak ír. Én szeretek azon gondolkodni, hogy vajon bejövök-e a másiknak, izgalmas, hogy el tudom-e csábítani, az nekem olyan snassz, hogy lát egy képet rólam valaki, és eldönti, hogy ja, megdugnám, jöhet. Persze élőben is ez az első gondolata valószínűleg a legtöbb férfinak, ha lát egy neki tetsző nőt, a különbség annyi, hogy egy közösségben nem mászik rád azonnal, nem villan fel az egyezés felirat a fejetek felett, hanem ki kell deríteni a dolgokat és jó esetben megkedvelem az illetőt azelőtt, hogy azt gondolnám, hogy na ez meg akar dugni. Engem általában nem érdekelnek a nyomuló férfiak, azt szeretem, ha legalább úgy tűnik, mintha nekem jutott volna először eszembe a másik, aztán ha adtam valami jelt, utána nyomulhat.
2025. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

#7,8

Mondjuk azt senki nem kérdőjelezte meg sohasem, hogy a nőknek mennyivel könnyebb társkeresőzni, és kb semmit nem kell csinálniuk, akkor is leakasztanak 5 Brad Pitett csukott szemmel is.

2025. febr. 9. 19:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:

Milyen emberekre mondják azt, hogy "mulya"?

Mit jelent, ha egy férfire ezt mondják? Én amúgy ezt idősektől hallottam, egy falusi rokon mondta, hogy a lányának itt lenne az idő férjhez menni és a szomszéd fia találna hozzá korban, csak mulya.

Igaz az a mondás, miszerint a világ egy nagy orgia, ahova az átlagos férfit nem hívták meg?

Blackpill közösségben hallottam ezt valamilyen angol formában. A mondást kifejtve arra utal, hogy a nők és a jó pasik folyamatosan szexelnek egymással, miközben az átlagos férfi megmarad a sok szexben kiégett nőknek 30 felett..vagy manapság egyre inkább marad incel örökké.

Mennyire szokott igaz lenni a mondás a férfiak esetén hogy "jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál" ?

Tapasztalatom szerint sosem igaz. Többször is megtörtént hogy 10 évvel fiatalabbnak hazudták magukat vagy 10-20 évvel ezelőtti fotókat használtak. Utána még élőben megy az értetlenkedés hogy de pedig mindenki 20 év körülinek szokta nézni és közben egyáltalán nem az...

Miért gond ha egy férfinak van egy kis izzadtságszaga , ha egy igazi férfinek szaga van ahogy szól a mondás?

Többen megjegyezték már, hogy izzadtságszagom van amikor közeledtem feléjük , ismerősöm azt mondta, hogy egy igazi férfinak szaga van így szól a mondás ezen ne aggódjak. Amúgy nem vagyok igénytelen, nyilván fürdők minden nap, meg hónalj stiftet is használok, de most...

Hogy van ezekkel a mondásokkal? Mi az igaz benne?

Van az a mondás, hogy "Egy bizonyos kor felett a férfiak olyanok, mint a parkolóhelyek. Fagy foglaltak, vagy rokkantak." DE! Mi is a baj a "rokkantakkal"? És még mielőtt!!! Ugyanez igaz a másik oldalról is! Mi is a baj a "rokkantakkal"? Nekem nem lenne semmi...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!