Miért az a mondás, hogy élőben jobb ismerkedni, mint randi appokon?




válasza:A fotó vagy jó valakiről vagy nem.
Személyes még ott van más egyéb is, ami hozzáadhat. (Hangja, gesztusai, illata, mozgása, mimikája, jó dumája, udvariassága, stb.)




válasza:Nem tud a létezésed figyelembevétele nélkül lekoptatni, tehát több vagy mint egy spam, így valamilyen értelemben láthatóvá erőszakolod magad élőben, ennyi gondolom. Bizonyos helyzetekben hosszabb távon kialakulhat a vonzalom irántad a nőben akinek amúgy láthatatlan lennél.
Megalázó helyzet mindkettő, csak másképp.




válasza:



válasza:A legtöbb kapcsolat, ami élőben jön létre, barátságból vagy hasonló ismeretségből alakul ki. Például kollégák, osztálytársak, rendszeresen egy buszon utaznak, stb. Ami közös bennük, hogy nem csak a külső alapján dől el. Van idő és lehetőség egymást jobban megismerni, kiderül, hogy kinek milyen a személyisége, mennyire vannak egy hullámhosszon.
Élőben ismerkedés nem egyenlő azzal, hogy random idegen nőkhöz szaladgálj oda, hogy teccőgeczikőkóla.




válasza:#2
Költői a kérdés, de milyen hátrányokat próbáltak elfedni az online ismerkedők a te szemszögedből nézve?




válasza:#5
Mondjuk nem engem kérdeztél, de én is futottam bele ilyenbe, hogy képeken rendben van, élőben meg...
Például csak csukott szájjal voltak fotók, nem véletlenül. Alig volt foga elől. Vagy erős beszédhiba. Vagy csípőficam, meg az ebből eredő sántaság.




válasza:Én utoljára gimiben ismerkedtem élőben, a vőlegényemet és az előtte lévő férfiakat társkeresőről ismertem meg.
Társkereső előnyei női szemmel: végtelen választék. Illetve legalább egyértelműek a szándékok. Nem kell azon agyalnom, hogy vajon csak barátkozni akar, vagy neki is bejövök? És ezen agyaltam régen hónapokat :D




válasza:En jobban szerettem online ismerkedni.
Sokan mondjak, hogy jaj, de hat milyen emberek ismerkednek tarskereson.
Nos, pont azok az emberek regisztralnak, akik kint elnek a “valo” vilagban, akkor miben is lenne mas ?
En jobban tudtam igy szortirozni es ervenyesiteni az elvarasaimat, nekem nagyon bejott.
Egyetlen srac volt, aki komolytalan dolgoz akart, de o oszinten megmondta, nem pedig etetett hetekig, amiert tiszteltem. Osszessegeben nekem abszolut bejott, a jelenlegi parommal is pl tinderen ismerkedtunk meg, evek ota egyutt elunk.
Itt tudom, hogy valaki azert huz jobbra, mert tetszem neki es szimpatikus a bemutatkozasom. Direkt olyat irtam ki, ami elriasztja azokat, akik total mas eletszemleletuek.




válasza:#7,8
Mondjuk azt senki nem kérdőjelezte meg sohasem, hogy a nőknek mennyivel könnyebb társkeresőzni, és kb semmit nem kell csinálniuk, akkor is leakasztanak 5 Brad Pitett csukott szemmel is.
Kapcsolódó kérdések:
Mit jelent, ha egy férfire ezt mondják? Én amúgy ezt idősektől hallottam, egy falusi rokon mondta, hogy a lányának itt lenne az idő férjhez menni és a szomszéd fia találna hozzá korban, csak mulya.
Blackpill közösségben hallottam ezt valamilyen angol formában. A mondást kifejtve arra utal, hogy a nők és a jó pasik folyamatosan szexelnek egymással, miközben az átlagos férfi megmarad a sok szexben kiégett nőknek 30 felett..vagy manapság egyre inkább marad incel örökké.
Tapasztalatom szerint sosem igaz. Többször is megtörtént hogy 10 évvel fiatalabbnak hazudták magukat vagy 10-20 évvel ezelőtti fotókat használtak. Utána még élőben megy az értetlenkedés hogy de pedig mindenki 20 év körülinek szokta nézni és közben egyáltalán nem az...
Többen megjegyezték már, hogy izzadtságszagom van amikor közeledtem feléjük , ismerősöm azt mondta, hogy egy igazi férfinak szaga van így szól a mondás ezen ne aggódjak. Amúgy nem vagyok igénytelen, nyilván fürdők minden nap, meg hónalj stiftet is használok, de most...
Van az a mondás, hogy "Egy bizonyos kor felett a férfiak olyanok, mint a parkolóhelyek. Fagy foglaltak, vagy rokkantak." DE! Mi is a baj a "rokkantakkal"? És még mielőtt!!! Ugyanez igaz a másik oldalról is! Mi is a baj a "rokkantakkal"? Nekem nem lenne semmi...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




