A társadalom általában a nőket jobban sajnálja, ha egyedül maradnak?




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Az az általános, hogy szégyennek látják ezt az emberek a nőknél. Kb úgy néznek az ilyen nőkre, mint valami torzszülöttekre, mert a női sors mái napig annyi a túlnyomó többség szemében, hogy egy férfi társai legyenek + legyenek anyák. A való életben elég ritka, hogy az emberek önálló entitásként lássák a nőket, akik önmagukban is teljes emberi lények, nem pedig egy férfi tartozékai.
Sokaknak még azt se képes felfogni az agya, ha egy nő elér valamit az életben, mert hát biztos férfitól kapta a pnájáért, más magyarázat nincs!! Nem hogy azt jó szemmel néznék, hogy valaki vénlány marad, és sose teljesíti be a "sorsát"......
A férfiaknál 3 dolog történhet; vagy luzernek nézik azt, aki tényleg a luzersége miatt marad egyedül, vagy ha más miatt van egyedül, azt vagy lesajnálják, hogy ej, azért csak meg kellett volna komolyodnia, hát mi lesz így vele, vagy pedig viccelődnek, hogy na haver jól megúsztad a házasságot, te döntöttél jól, legalább nyugtod van XD xd XD ikszdé xD
Bár attól is függ, hogy hol élsz. Ha valami fejlett helyen, ahova betört már a civilizáció, ott lehetnek ettől eltérő reakciók, de ha vidéken élsz, akkor kb tényleg csak ez van.
De király, hogy legalább a haverodnak van empátiája! Isten a tudója, hogy ráfér a világra pár ilyen ember.




válasza:Szerintem pedig igazad van. Még pedig azért, mert a nőnek ketyeg a biológiai órája, a férfi meg még akár 50 évesen is alapíthat családot.
Persze lehet mondani, hogy valaki azért maradt egyedül, mert ő döntött így, de szerintem meg savanyú a szőlő. Sok olyat ismerek, aki tizen évekig együtt volt egy férfival, aki nem vette el, nem akart tőle gyereket, aztán lelépett valaki mással, akivel rövid időn belül családot is alapítottak. Az ilyen nők mondják mindig, hogy ők döntöttek így, meg mennyivel jobb így. De ugye nem csak az a két alternatíva van, hogy együtt maradok egy gyökérrel vagy egyedül vagyok.
Férfinál is gond, persze, akárki akármit mond, de azért őket kevésbé sajnálják az emberek.
Egyébként én elég kevés nőt ismerek, aki nem akar gyereket, inkább tényleg így alakult az életük, aztán persze lehet mondani, hogy ők akarták így, de ez általában inkább csak önmaguk megnyugtatása.




válasza:



válasza:



válasza:#6 ez a szöveg viszont inkább kicsit ilyen incel önvigasztalásnak tűnik. Nem tudjátok elfogadni, ha egy nő inkább az egyedüllétet választja a férfiak helyett.
Egyrészt önmagatokból indultok ki, és tudjátok, hogy ti nem szívesen éltek egyedül, másrészt elég kellemetlen ítélkezés ez a férfitársadalom felett. Hiszen egyedül élni nehéz és sok hátránya van, de még mindig jobb, mint egy pasival - akkor mégis milyen lehet az a pasi, ha még egyedül is jobb, mint vele?




válasza:Ráadásul a biológiai órás elméletről is már kiderült, hogy kamu. Az erősen férfiközpontú nyugati orvostudomány találta ki, hogy a nők minél gyorsabban családot akarjanak alapítani, ezáltal derékba törve a karrierjüket. Plusz egy rohadt erős gyógyszer-és kozmetikai lobbi is van mögötte.
A valóságban a férfiaknak ugyanúgy ketyeg a biológiai órája, és a gyereknemzési problémák felerészt a férfiak spermahibájából adódik, nem a női meddőségből. Mindkét nemnél genetikai és életmódbeli illetve egyéb egyéni tényezők határozzák meg, hogy hány évesen lesz meddő az illető; nem a neme.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




