Tettem fel kérdést arról hogy csúnya àtlag alatti nőnek fizettem volna randikért és ami utánna van és egyetlen választ sem kaptam, azért mert félnek nehogy bele fussanak valami őrültbe?
Vagy mert én is erősen átlag alatti vagyok?
Màr letettem róla elfogadom hogy "civil" nők nem reagálnak ilyenre ami logikus is màr megoldottam hivatalos úton de érdekel hogy ki mit gondol.




válasza:Mit kérdezel, komplexusos barátom?
Itt sem akarsz választ kapni?
Drága igen intelligens baràtom (juhé van 1 baràtom) a kérdés:
Miért nem reagál egy átlag alatti nő egy olyan ajánlatra amelyben fizetnének a társasàgàért most még a szex részét is engedjük el.
Csak arra értem akinek inge mert most jöhetne hogy nem vagyok pr...osti stb




válasza:Valamilyen szinten mondható de sima programokra is gondoltam pizzéria vagy mozi valami és ha úgy van akkor a szex része amiért szintén fizetnék annyi hogy a program idejét nem pl a mozi jegyet igen de pl az időt amit ott töltünk nem.
Az volt a gondolat menet hogy ő is magányos nincs kivel elmenni ide oda mivel ronda vagyok nem kérhetem ingyen egyik részét sem.
Egyébként egy hosszas ismerkedés levelezés utàn innen mentünk volna nyilvànos platformra majd telefon majd személyes nyilvànos hely stb nem ugrottam volna én sem bele csak úgy.
Igen valóban elmentem 1-2 lànyhoz ezért és mert màr nem hiszem hogy lehetséges normális nővel ilyen módon (sem) megismerkednem.




válasza:Valóban nem vagyok gazdag de a rosszlànyok megfelelő nekem.
Nem,nem gondolom azt hogy minden nő az.




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:azért nem reagál egy átlag alatti csúnya nő az ajanlatodra, mert sértő, megalázó és vérlázító.
Én nem vagy se nő se csúnya, de a "kurv a anyádat" reakció az, amit a hozzád hasonló kreténnek válaszolnék, ha escortnak nézne.
Remélem ez megválaszolja a kérdésedet.
Kapcsolódó kérdések:
Pedig az lenne a logikus, ha mindenki a hasonlóhoz vonzódna, de miért alakult ez így ki, hogy nem a magához hasonlóhoz tud valaki vonzódni?
Csúnya öreg férfi vagyok. Fiatalon is ugyanez volt. Hogy lehet ép ésszel leélni úgy az életet hogy soha semmilyen korban egyetlen olyan nőnek se tetszettem aki egy kicsit is tetszett volna?
Nem akarok általánosítani, bevallom nem sok ilyen oldalt látogatok. Lehet hogy csak egyedi eset... A Facebook dobja fel néha a társkereső felületét. Néha belenézek. Akiket ajánl szinte mind dagi meg nem kifejezetten esztétikus emberek, nagyon kevés kivétel akad. Ez...
Nyilván kell a külső vonzalom sajnos eléggé előnytelen külseljűnek mondanak kicsit Jáksóhoz hasonlítok de mondták már hogy olyan vagyok mint Beny Hil, szóval nem vagyok az a tipikus borostás férfias magas vonzó tipikus férfi, nyilván én is szeretnék párt mert 10 éve...
Szerintem egy ronda nőnek nehezebb, de lássuk a szavazás eredménye mit hoz.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




