Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol ismerkedjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol ismerkedjen egy magas, csinos 28 éves szőke nő, ha már elege van az átvágós, kihasználós férfiakból?

Figyelt kérdés
Diszkó, buli, koncert, társkereső kizárva, mert ezeken a helyeken csak ilyen pasikkal találkoztam.

2012. aug. 6. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Én szit így vagyok szinte mind egy kihasználós k*csög meg meg akar csak dugni aztán dob a p*csába.Meg a pénzed akarja

,de azért biztos van rendes srác is valahol.

2012. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen vannak rendes srácok, csak v észre se veszitek őket, v a sok csalódás miatt ők is bunkók és átvágósok lesznek.
2012. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy minden pasi ilyen, a felsorolt helyeken sem. Max. rosszul választasz. Biztosan neked is megvan, melyik típus jön be külső alapján vagy bizonyos viselkedési elemek alapján, és mindig ezt a típust választod. Akkor találsz normális pasit, ha TUDATOSAN olyat választasz, aki nem illik bele az eddigi képbe.

30-on túl a férfiak nagy része vagy foglalt vagy nem akar állandó társat. 40 körül már sok az elvált, és még kevesebb az, aki úgy szabad, hogy még nem volt nős.

A társkeresőt nem érdemes teljesen kizárni, csak be kell tartani néhány szabályt. 1-2 levél után találkozni KELL, mert ott derül ki, bejön-e az illető. Írásban sok mindent el lehet ferdíteni, és sok minden bele is lehet képzelni a másikba, ami nincs benne - így még nagyobb a csalódás. És... aki 1-2 levél után nem akar találkozni, az később sem fog akarni, csak szórakoztatja magát. Nem érdemes bele energiát és reményt fektetni. Előnye: hogy koncentráltan vannak jelen facér emberek. Hátránya: sokan csak kamuból vannak fent. Naponta több száz ismeretlen pasi mellett mész el az utcán, a társkeresőt is "utcának" kell tekinteni, aki nem megfelelő, amellett "elmenni". De jó esély van rá, hogy előbb-utóbb összefutsz egy normálissal.

A gondolkodásodat és hozzáállásodat kellene megváltoztatni.

Ami szintén fontos lenne: bármennyire is indokolt az elkeseredésed (ezt nem vitatja senki), arra, aki nem érdemli meg, próbáld meg nem kivetíteni, mert lehet, hogy az igazit ijeszted el.


Én 31 évesen ismertem meg a férjemet, tapasztalatból beszélek.

2012. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azok között keress, akiknek eddig azt mondtad, hogy "legyünk barátok". ;) Érdekes, hogy minden nő ennyi idősen jön rá, hogy eddig csak dugni kellettek mindenkinek. Hmmm... hmmm...
2012. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én a mostanui páromat társkeresőn találtam

szimpinek tűntünk adatlap alapján írt egy levelet én válaszoltam, felmentünk msn-re beszélgettünk 1-2 napot és mivel annyira jól kijöttünk taliztunk személyesen és kiderült hogy passzolunk egymáshoz :) szóval én nem mondanám hogy a társkereső elvetélt ötlet...de fontos hogy milyen képet vetítesz magadról mások felé...a szexi cukin pózolok profilkép nem az értelmesebbét fogja vonzani az biztos

2012. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gergo_30F ***** válasza:

már csak azért sem vetném el a társkeresőket, mert ahogy látom a korosztályom nyakig benne van a munkában (legalábbis aki jutni akar valamire), a szabadidős programok pedig javarészt állandósultak, talán az általad szintén kizárt fesztivál/koncert programok kivételével, de ott pl. nem feltétlen a hosszabb kapcsolat megalapozása a cél.

az is megfontolandó, amit korábban írt valaki: az a kan, aki neked imponál és könnyen levesz a lábadról jó eséllyel ezt rutinnal teszi, s te vagy az x. a sorban. nem azt mondom, hogy adj le az igényeidből, inkább próbáld más szemmel is nézni a jelölteket/jelentkezőket.

2012. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindezeken a helyeken és minden máshol is. De 28 évesen már meg kell tanulni kezelni az embereket, kiismerni a huzásokat, felismerni a linkséget, kell tudni vigyázni az indokolt nöi büszkeségre, megkövetelni a tiszteletet. Kb ennyi.
2012. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!