Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek mi a legfontosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a legfontosabb egy fiúban az alább felsorolt tulajdonságok közül? Melyik típust választanátok?

Figyelt kérdés

Ugye az köztudott, hogy a nőknél az alábbi 4 dologgal lehet valaki sikeres férfiként:

- nagyon jó külső adottságok (magasság, izomzat, jóképű, stb),

- kreatív és tüzes szexuális vehemencia,

- ész és műveltség,

- valamint negyedik szempontként a pénz, vagyis ha gazdag.


Na már most, ha nem rövid, hanem hosszútávon gondolkoztok egy pasiról (mondjuk házasság, gyerek, komoly kapcsolat) és az fenti 4 tulajdonságból csak hármat lehetne választani, akkor melyiket választanátok?


Kizárásos alapon az az egy, ami kimarad, az legyen most a játék kedvéért a szöges ellentéte az ideális tulajdonságnak(Pl: csúnya, csóró, mérsékelt szexualitású vagy iszonyúan buta).


Őszinte válaszokat kérnék, mivel ez egy anonim oldal, nem muszáj azt írni, amit mindenki hallani akar, hanem amit ti valóban úgy gondoltok. Köszönöm.



2013. jan. 7. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Minden lány az észt hagyná ki, de fogadni mernék, h egy se fogja bevallani.
2013. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A kreatív és tüzes szexuális vehemencia esne ki, szerintem.

Buta emberrel rövid távon sem kezdenék, ha csúnyának látom, akkor megint csak nem kezdenék vele, ha pedig hosszútávon gondolkozom, akkor igenis számít, hogy jól keressen (kereshetek akármilyen jól, ha a gyes alatt a 30%-át kapom meg, éhen halunk mindhárman).

És mielőtt lepontoznátok (úgyis le fogtok): nem kacsalábon forgó palotában akarok élni, hanem nem akarom, hogy gondot jelentsen a számlák-kaja-pelenka vonal. És direkt írtam, hogy "ha csúnyának látom", mert a szépség relatív.

25N

2013. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok hozzátenném: szexre szükség van a kapcsolatban, de számomra nem fontos, hogy az mindig "kreatív és tüzes" legyen, a mérsékelttel is tökéletesen megelégszem.
2013. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezek helyett főként legyen: melegszívű, aranyos, kedves, közvetlen, család centrikus, laza, vicces, ne legyen sznob, merje élvezni az életet, tudjon önmagán is nevetni, ismerje a saját képességeit és korlátait is, ne nézze le az embereket, ne legyen könyörtelen, rideg, rosszindulatú, egoista stb.

(Vőlegényem ilyen, nagy szerencsém van vele.)


Az általad felsoroltak fontossági sorrendben (de az általam felsoroltak nélkül szart sem érnek):

1. ész és műveltség

2. kreatív és tüzes szexuális vehemencia

3. nagyon jó külső adottságok

4. pénz

2013. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mellesleg a "alányokúgyishazudnaknehiggyünknekik" jellegű válaszoknak kurv@ra nincs értelme...Ezzel csak azt éritek el, hogy előbb-utóbb senki sem fog válaszolni, mert nagyon unalmas folyton bizonygatni, hogy de-de, mi igazat írunk.

Ha nem hiszitek el a válaszokat,

1. ne tegyetek fel kérdést

2. ne olvassátok a válaszokat

2013. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

"És mielőtt lepontoznátok (úgyis le fogtok): nem kacsalábon forgó palotában akarok élni, hanem nem akarom, hogy gondot jelentsen a számlák-kaja-pelenka vonal."


Tehát azért kell neked valaki, hogy eltartson téged meg a kölyködet?

2013. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ha már Te is engem idéztél, én is idézném saját magamat: "kereshetek akármilyen jól, ha a gyes alatt a 30%-át kapom meg, éhen halunk mindhárman".

Elég sok kisgyerekes van körülöttem, és bizony az anyukák alig kapnak valami pénzt, még akkor is, ha előtte jól kerestek.

2013. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igazából ezeknek szerintem mindegyike olyan, hogy le lehet róla mondani, ha más mindenben tökéletes a pasi.

Viszont a való életben ez úgy szokott lenni inkább, hogy max. 2 van meg ezekből nem 3. Jó esetben kettő, inkább csak 1.

2013. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
egyik se .... : /
2013. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha őszintén válaszolok, a saját listámat kell leírnom. Ami nekem egy olyan férfivel kapcsolatban, akivel hosszútávra tervezek,

- az ezen az oldalon sokat emlegetett és sokszor félreértelmezett önbizalom, határozottság, életrevalóság. Ha valaki nem állja meg a helyét az életben, ha földhöz vágják a kudarcok és nem tud felkelni, ha nem mer kockáztatni, ha nem tudja elérni a céljait, az nagyon megnehezíti a közös életet, főleg úgy, hogy én elég félénk típus vagyok. A párom határozott, céltudatos, bármikor rá merem bízni magam és biztonságban érzem magam mellette.

- humorérzék: sokan azt mondják, csak szöveg, hogy ez fontos a nőknek, pedig nem. Nekem fontos, de csak úgy, ha tényleg meg tud nevettetni. Az, ha én udvariasságból elkacarászok valaki gügye poénjain és ettől ő viccesnek érzi magát nem tartozik ide. Szóval olyan humorérzék, ami passzol az enyémhez. Szerintem fontos egy kapcsolatban, hogy együtt tudjunk nevetni.

- hasonló érzelmi igények: hiába szeretem én a másikat és hiába szeret ő engem, ha máshogy igényelnénk hogy szeressenek minket.

- annyira hasonló világnézet, hasonló elvek szellemileg, erkölcsileg, hogy tudjunk közös célokat kitűzni és annyira különböző jellem, hogy egymás gyengeségein tudjunk javítgatni.

Ezen kívül nagyon fontos, hogy fizikailag, szexuálisan is vonzódjunk egymáshoz, nem kell, hogy tökéletes legyen a teste, de a vonzalom meglegyen köztünk, szeressünk egymáshoz érni.


A te listád közül a külső adottságokat most írtam le, milyen szempontból fontosak, a szexualitásban nekem inkább a gyengédség, ami megfog. Ész szempontjából nem kell professzornak lennie, viszont nagyon fontos, hogy meglegyen a "józan paraszti esze", jól boldoguljon az életben.

Talán amire azt tudnám mondani, hogy egyáltalán nem fontos semmilyen formában, az a gazdagság. Ezt értsd úgy, hogy a párom pl. soha nem volt gazdag, most sem vagyunk azok. Itt nem is túl jók a munkalehetőségek. De! olyan ember, aki azért mindig előteremti azt, ami a megélhetéshez kell, ami viszont szerintem előnyös tulajdonság. A mai világban mindenkinek.

2013. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!