Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélik el azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat a férfiakat, akik tehetségtelenek a csajozásban, és inkább prostituáltak szolgáltatásait veszik igénybe?

Figyelt kérdés

olvastam itt már olyat párszor, h sok sikertelen próbálkozás v kudarc után eldöntötte a férfi, h nem erőlteti azt, ami nem megy, és mivel szükségét érzi egy nőnek, akkor felkeres hivatásos prostit.


nem akarom sajnáltatni magam, az évek során hiába gyakoroltam az ismerkedést, hiába voltam nők között, ha valaki tetszik, akkor a közelében leblokkolok, túl nyálas leszek, elcsuklik a hangom, ügyetlenkedek előtte, és ezzel el is ástam magam annál a bizonyos nőnél.


sokadik próbálkozásra se megy, ez van!! belenyugodtam.. szal rájöttem, h nekem nem megy a csajozás, és minek erőltessem.. elmeséltem két idősebb nő munkatársamnak, és nagy szemekkel néztek rám, h nekem miért van szükségem erre, amikor az adottságaim megvannak. össze is vesztek velem. az egyik haveromnak (aki lány) is meséltem, ő is kiakadt, szerinte hülye vagyok.


nem értek a nőkhöz ennyi! nem akarom ezt erőltetni. ha mindig megbuktatnak egy vizsgán, akkor ideje elgondolkodnom, h szükségem van-e arra a szakmára, értietek..


én nem ítélem el azokat, akik hülyék a matekhoz, az autószereléshez, a helyesíráshoz, a főzéshez sütéshez, a spóroláshoz, a kalapácshoz stb. senki se lehet mindenben profi, de akkor engem miért ítélnek el, h így szeretnék alkalmi partnert találni?


2015. máj. 15. 15:39
1 2 3 4 5
 11/46 Kurtz Bickle ***** válasza:
32%

Mert gusztustalan, hogy kibérelsz egy nyílást, amiben aznap ki tudja hányan jártak már. Persze, ha egy párkapcsolatban nem te vagy az első a párodnak, akkor is ott van ez a tényező, de őt legalább nem kapta meg akárki/akármikor, ráadásul jó eséllyel eltelt kis idő közte és közted. És akkor még ott van az is, hogy mi van a férfiúi büszkeséggel? Nem ciki odaállnod a nő elé - aki ugyanúgy szintén egy hús-vér nő, mint a többi, csak más a foglalkozása - és fizetni neki, hogy aztán igénybe vehesd a testét? Nem hulladék érzés a tudat, hogy ebben az együttlétben semmi sincs a Te részedről? Mármint a farkadon és pénzeden kívül, dehát hímvesszőből és színes papírokból annyi van a világon... Hol van egy ilyen együttlétben a másik felfedezése? A kapcsolódás? A sikerélmény? Az út mögötted, ahogy eljutottál hozzá, megismerted, aztán végül beteljesülhetett a vágyatok/szerelmetek...


Nem érzed szánalmasnak, hogy tudod, hogy te csak egy vagy a sok közül, és csak a pénzed miatt szexel veled? Szexel veled... engedi, hogy "megszexeld".


Nem bántani akarlak, csak kíváncsi vagyok a gondolataidra.


És mielőtt megkapnám, hogy egy igazságtalan, sikeres nő vagyok, elárulom, hogy férfi vagyok, akinek szintén voltak kommunikációs problémái a gyengébbik nemmel szemben, de nem adtam fel: tudatosan fejlesztettem magam.


Felismered a hibáidat: elcsukló hang, "csicskulás", ügyetlenség stb. Ez az első lépés a változás felé!


Keveredj minél több ilyen helyzetbe, és koncentrálj! Kapd el azon pillanatokat, mikor jelentkezik egy-egy ilyen tünet, de ne engedd beteljesülni; figyelj magadra, és tudatosan alakítsd, "erőltesd" a viselkedésed olyanra, amilyen lenni szeretnél. Egyre jobban fog menni, ha nem adod fel.


24/F

2015. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

"Párkapcsolatra az alkalmas, aki csalódott már néhányszor, és ezért megbecsüli azt, aki végül mellett marad."

Ez rám teljesen igaz, mégse kellek senkinek az ocsmány külsőm miatt.

2015. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
56%
Semmi rossz nincs a prostizásba, olyan nőket kaphat meg az ember, amilyenek egyébként le se szarnák az életben, Különben meg némelyikkel egész jól el is lehet beszélgetni bármiről. Az ilyeneket meg hagyjuk már,hogy hány farok volt benne, mert azt se tudhatom,hogy ha ép megtetszik egy csdaj az utcán, az nem dugták e meg vagy 4-en 1
2015. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
41%
órával azelőtt, mielőtt megláttam. Különben a prostiknak a nők adnak munkát azzal,hogy sok férfit visszautasítanak.
2015. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
53%

Jaj szóval mi vagyunk a hibásak azért, hogy ti, lúzereknek nőket kell vásárolnotok, mert nem fekszünk le veletek. Szeeegények. Már ne haragudj, de NEM a mi gondunk, hogy neked szexre van szükséged és a nő nem jár alanyi jogon.

A prostizás azért gusztustalan dolog, mert egy emberről van szó nem egy árucikkről. Te pénzért bérelsz egy testet...Hogy tudod élvezni a szexet, mikor látod, hogy a nő szinte undorodik tőled? Igen, undorodik, különben nem kérne érte pénzt....

2015. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem aki a prostikról úgy gondolkodik, hogy "olyan nőket kaphat meg az ember, amilyenek egyébként le se szarnák az életben", az rendkívül felszínes ember, úgyhogy nem csoda, hogy még egy számára ronda nőnek sem kellene. Aki nem becsüli saját magát, pontosabban egy k*va szintje alá helyezi magát, azt egyetlen nő sem fogja értékesnek találni, és párkapcsolatot vállalni vele. Nincs is ezzel baj, az értékes nők megmaradnak az értékes pasiknak, akik pedig prostira vágynak, szabad a pálya, mindenki boldog. Egy nő sem fogja magát egy prostinál kevesebbre becsülni, legyen az csúnya, öreg vagy buta, úgyhogy ha valakinek ilyen a mentalitása, kímélje meg magát a fáradozástól, és tényleg inkább fizessen.
2015. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
53%
Ne pofázzatok már, mert eddig akármilyen nőnél próbálkoztam, mind elutasított. Mondjuk arra rájöttem,hogy a nőknél a lúzerság azt jelenti,hogy nem vagy elég jóképű. Azt meg arra értettem, hogy olyan nőket kaphatok meg,akik le se szarnak,hogy minek görcsöljek egy átlagos vagy csúnyácska lánynál, mikor úgy is elutasít a külsőm miatt, akkor már ha fizetnem kell az örömökért, hála a nőknek, olyat válasszak már aki be is jön nekem, már ha megengeditek.
2015. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
46%
Ja annyit, hogy eddig nem undorodtak tőlem a prostik, sőt..pozitív megjegyzést tettek a nemesebbik részemre :) Az utcán szoktam undorodva rám nézni a csajok,pedig nem is ismernek, csak a külsőmet látják, úgyhogy ezek után senki ne okoskodjon nekem,hogy próbálkozzak nőknél. Majd ha nem látom a megvetést és az undort a pofájukon,akkor talán.
2015. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
56%
Arról nem is beszélve, hogy ingyen legfeljebb csak a férfiak legjóképűbb néhány %-a jut szexhez. Egy barátnőt fenntartani többe kerül, mint mondjuk hetente-kéthetente prostihoz menni. Ráadásul egy barátnő még akkor is bármikor elhagyhat, ha feltűnik a színen egy jóképűbb jelentkező.
2015. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
82%
Úgy ahogy mondod 19-es!
2015. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!