Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélik el azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat a férfiakat, akik tehetségtelenek a csajozásban, és inkább prostituáltak szolgáltatásait veszik igénybe?

Figyelt kérdés

olvastam itt már olyat párszor, h sok sikertelen próbálkozás v kudarc után eldöntötte a férfi, h nem erőlteti azt, ami nem megy, és mivel szükségét érzi egy nőnek, akkor felkeres hivatásos prostit.


nem akarom sajnáltatni magam, az évek során hiába gyakoroltam az ismerkedést, hiába voltam nők között, ha valaki tetszik, akkor a közelében leblokkolok, túl nyálas leszek, elcsuklik a hangom, ügyetlenkedek előtte, és ezzel el is ástam magam annál a bizonyos nőnél.


sokadik próbálkozásra se megy, ez van!! belenyugodtam.. szal rájöttem, h nekem nem megy a csajozás, és minek erőltessem.. elmeséltem két idősebb nő munkatársamnak, és nagy szemekkel néztek rám, h nekem miért van szükségem erre, amikor az adottságaim megvannak. össze is vesztek velem. az egyik haveromnak (aki lány) is meséltem, ő is kiakadt, szerinte hülye vagyok.


nem értek a nőkhöz ennyi! nem akarom ezt erőltetni. ha mindig megbuktatnak egy vizsgán, akkor ideje elgondolkodnom, h szükségem van-e arra a szakmára, értietek..


én nem ítélem el azokat, akik hülyék a matekhoz, az autószereléshez, a helyesíráshoz, a főzéshez sütéshez, a spóroláshoz, a kalapácshoz stb. senki se lehet mindenben profi, de akkor engem miért ítélnek el, h így szeretnék alkalmi partnert találni?


2015. máj. 15. 15:39
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
49%
Azért se érdekel, hogy mit gondolnak rólam a nők, ha prostizok, undorodhatnak,ahogy akarnak,eddig is undorodtak tőlem a külsőm miatt, akkor már tök mindegy. Nehogy már megfosszam magam attól a kis élvezettől, amihez néha-néha hozzájutok, csak mert a "király kis asszonykáknak" nem tetszik.
2015. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
35%
A prostik és a barátnők/barátnőjelöltek ugyanúgy képesek megjátszani, hogy tetszik nekik egy férfi, akitől valójában undorodnak. Volt már szerencsém hozzá jó néhányszor utóbbiaktól.
2015. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
14%
Egyébként már prostizni se fogok,találok más elfoglaltságot magamnak, nőkkel sem fogok ismerkedni, örülhettek hölgyeim egy "lúzerrel", azaz ronda férfival kevesebbet kell majd visszautasítanotok, nem kell majd kitalálnotok valami átlátszó szöveget, hogy lekoptassatok, megkíméllek titeket.
2015. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

"A prostik és a barátnők/barátnőjelöltek ugyanúgy képesek megjátszani, hogy tetszik nekik egy férfi, akitől valójában undorodnak"


Mondd már el, hogy mi oka lenne a barátnődnek megjátszania, hogy tetszel neki :D Erre is max azt a magyarázatot látom, hogy a pénzedért (lásd: Vajna Tímea és a többi Gold Digger), de akkor az sem sokkal különb a prostinál...

2015. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
27%

Az én értékrendembe nem fér bele. Szánalmas ha valaki arra a szintre süllyed, hogy qrvázzon.

A #15-ös minden szavával egyetértek.

2015. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
51%
Kit érdekel, hogy a te értékrendedbe mi fér bele? Elmegyek hancúrozok egyet egy dögös prostival, aztán melléd fekszek, ha tetszik, ha nem :) Erre varrjál gombot kis szívem! :)
2015. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
8%
Már ha nő vagy.
2015. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
68%
Qurvázni jó. "Egy liter tejért nem tartunk tehenet."
2015. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
41%
hat persze..az ne is tartson tehenet, aki nem tudja hogyan kell banni veluk, na meg az se, aki a tehenet csak a tejert tartja...
2015. máj. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
25%

Azok vesznek igénybe ilyen jellegű szolgáltatásokat, akik annyira lúzerek, hogy ellenszolgáltatás nélkül nem jutnak be a nők lábai közé.

#26 nem vagyok a kis szíved. És arról legfeljebb álmodozhatsz, hogy mellettem fekszel...

Nyugodtan fizess a "dögös" prostiknak, akik csak a pénz miatt nyúlnak hozzád, ha nem fizetnél akkor bottal se piszkálnának meg. Gondolom te is az a fajta vagy aki simán ki is nyalja őket, legfeljebb majd öblögetsz Listerinnel. Az nem baj, hogy előtted aznap hány farok járt már benne, egy kis extra pénzért akár natúr is volt...

2015. máj. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!