Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal, okos (! ) és gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dollparts kérdése:

Fiatal, okos (! ) és gyönyörű lány vagyok, még sincs kapcsolatom? .

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mi a baj velem, vagy csak vesztes férfiak érdeklődnek utánam, vagy aki csak... Kifinomult, kifejezetten baba kinézetű 21 éves lány vagyok, és komoly kapcsolatot szeretnék valami normális férfivel, aki elért valamit az életben és nem egy vesztes.. Nem tudom hol keressek vagy én egyszerűen magányra vagyok ítélve? Lehet túl jó nő vagyok és félnek tőlem a férfiak?
2015. máj. 18. 12:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy túl jó, van egy hibád, túl szerény vagy. Így nem vesznek észre
2015. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Ki nálad a vesztes?
2015. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem vesznek észre mert undorodnak a személyiségedtől.
2015. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján te is egy vesztes vagy..Nem tűnt fel?
2015. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok egoista, egyszerűen ezek tények, amit nem is én állítok magamról. vannak nálam szebb lányok is és nem vagyok elszállva magamtól. Csak egy normális férfit szeretnék akinek van normális háttere, biztonságban érzem magam, és nem egy szörnyeteg netán még igényes is magára.
2015. máj. 18. 12:49
 6/43 anonim ***** válasza:
97%
Szállj le a magas lóról kislány!
2015. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
El vagy szállva... nem csoda, hogy senkinek sem kellesz.
2015. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
88%
Mi a vesztes definocioja nalad? Te mit ertel el az eletben? Ha 20 ezer forintos belepot vesztek az operaba, akkor tudod-e fizetni a sajatod? Vagy azt hiszed, majd fizeti helyetted a belepoket, vacsorakat? Vagy az eves teniszberletet meg golfberletet. Tudod Nem azert ert el valaki egy jobb eletszinvonalat, vannak komoly befektetesei, mert lanyokat tamogatott. Ha nincs meg hozza az egzisztenciad, Munkad/ceged, akkor mire szamitasz? Nem fog teged egyenjogu tarsnak tekinteni. Tudod azert mert valakinek komoly egziszteniaja van, szurni fogja a szemely, ha neked nincs.
2015. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
86%
Szia. Én nem "félnék" tőled, ha gondolod írj nyugodtan. Jóképű is vagyok, vagy valami olyasmi, nem vagyok kövér, de izmos sem. Elértem már sok dolgot az életben, felvettek egyetemre, és minden nap főzök magamnak, meg fel tudok kelni reggel az ágyból. Ha felkeltettem az érdeklődésedet írj !
2015. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg is érdemled.
2015. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!