Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 25 év feletti nők valóban elvárják a 25 feletti férfiaktól, hogy legyen egy lakása, amit fent tud tartani egyedül (akár albérlet) és egy saját autója?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 18:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nem
2015. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Hát, szerintem a lakás praktikussági okokból jó, ha van neki (kettesben lehetnek, nem kell mást kerülgetni), de az autót én nem értem, szerintem az abszolút nem "elvárás".
2015. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%

Egy 25 év feletti férfitól azt várom el, hogy dolgozzon, legyen ambiciózus, önálló (ne anyucinál lakjon, hanem külön, akár haverokkal, akár egyedül).

A saját autó pedig adott esetben teljesen felesleg. A párom most vett kocsit, de csak azért, mert sokat utazik és így kényelmesebb. Illetve szerencse, mert pont most vált munkahelyet és oda tömegközlekedéssel hosszadalmas lenne kijutni, szóval kapóra jött neki a kocsi.


Az az elvárásom, hogy el tudja magát tartani. Az nem kell, hogy engem is, hiszen én is dolgozok.

2015. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
25%

Kedves előző:

Albérletben lakom, 25 vagyok, most kezdtem az egyetemet.


Nagyon nehéz eset családból származom (drog/alkohol)és bár igényes vagyok és adok magamra most már és küzdök és alapozom minden erőmmel a jövőm ezek szerint 25 évesen már tökmindegy és selejtnek számítok mert nincs meg a stabil 300e-s munkahely autóval//saját 60m2 feletti lakással (még) valamint a 2015ös férfiideáloknak sem felelek meg 100%-ban?

ugorjak metró elé?

2015. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%

Kedves előző...


Hol írtam a saját lakást, autót és 300ezres fizetést? Áruld már el kérlek, hogy ezt hol olvastad.

2015. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

Illetve azért mert írtam, hogy a párom nemrég vett kocsit.. Én feleslegesnek tartottam még, biztos nem vettem volna a helyében, de megteheti és így volt neki kényelmes.


Szerintem egyébként ebből sem lehetett semmi olyat következtetni, mint amit te leírtál.

2015. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
6%
süt az írásodból hogy egy párkapcsolat az presztízskérdés nálad sajnos. Nem otrombán, de azért ott van.
2015. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%

Presztízs kérdés?! :D Nem süt az írásomból semmi ilyen, de ahogy érzed. Még mindig nem érte hol olvastad ezeket a dolgokat.


Írtam, hogy nem kell saját lakás, csak legyen önálló, tudjon magára főzni, mosni. ---> Éljen egyedül, vagy haverokkal ha úgy egyszerűbb anyagilag.


A kocsi teljesen felesleges adott esetben. Nem tudom miből gondolod ennek épp az ellenkezőjét.


Dolgozzon, legyen ambiciózus. ----> Tartsd el magad. Ehhez nem feltétlen kell 300ezres állás.



Én pl. tanulok és mellette gyakornokként dolgozok. Egy 100as keresek havonta. Egyedül élek még, nem költöztünk össze, de szülői segítség nélkül el tudom magam tartani egy garzonban.


Ebben hol van a presztízs?!


Gratulálok a csodás emberismeretedhez. :)

2015. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
32%

Ez a "nem várom el, hogy legyen lakása, de éljen külön" szemlélettel több probléma is van:

- szóval csak azért fizessen egy olyan lakásért csomó pénzt, ami sose lesz az övé - a megfontolt félrerakás helyett - hogy az ilyen lányoknak elmondhassa, hogy ő lám külön él

- valójában a 18-34 évesek több mint 64%(!)-a még a családjával él (ld: [link]

- valójában ez csak egy nyugati beidegződés, hogy mindenképp külön kell élni, keleten nagy hagyománya van a több generációs együtt élésnek, és látva egyesek mennyire nem boldogulnak az életben (pl. hogy kell a gyermeket nevelni, hogy ne üvöltsön a buszon) lehet nem is olyan hülyeség az

2015. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Kollégium is létezik. Nem kell albérletre fizetni, ha nem akarja az ember.
2015. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!