Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudok csinálni, ha 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni, ha 23 évesen nem érzem magam férfinak, hanem még mindig 18 évesnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Közben meg idősebbnek nézek ki a korosztályomnál. Ez nem jó kombináció. Legalább mivel töltsem el az időt, amíg nem múlik el ez az érzés vagy nem leszek 28?
2015. máj. 23. 09:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Francba, szóismétlés a kérdésben. Fogalmazás egyes...
2015. máj. 23. 09:34
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Mondjuk nolj fel? Keress magadnak valamilyen munkat es kezdj el megallni a sajat labadon, ha meg nincs ujits be egy baratnot akirol gondoskodni kell, berelj lakast ilyesmit ezektol majd beno a fejed lagya.

18/L

2015. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Albérletben vagyok, nem a szüleimmel élek, és épp álláskereséssel vagyok elfoglalva, mégse változott a helyzet. Kösz az elítélést.
2015. máj. 23. 11:24
 4/13 anonim ***** válasza:

"Kösz az elítélést."


18 éves csitritől mit vársz? Egyébként üdv a klubban, én szintén ezt érzem és 25 vagyok, de nem hiszem, hogy ez baj lenne, hiszen felnőttként viselkedem és felelősségteljes vagyok.

2015. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 gru76 válasza:
47%
Miért mitől lesz valaki férfi? Ez fejben dől el. Régen a sorkatonai szolgálat pompásan megoldotta ezt a problémát. Menj, láss világot! Ez parancs.
2015. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele csak lányként, nem éltem ki eléggé a gyerekkorom.
2015. máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
El sem hiszem, hogy egy 23 éves srác ilyen hülyeségeken agyal. Hát menjél bulizzál, éljél, csajozzál, azt amit ilyen korban egy értelmes srác csinál. Tényleg, nem tudod, hogyan kell férfiként viselkedni? Meg most komolyan untkozol ennyi idősen..? Én 30 éves vagyok, anya, de ha a férjem ilyen málé lett volna és határozatlan, "örülök, h élek" típus, nyilván nem lett volna soha a férjem. Kapj a búrádhoz ember! Sok sikert...
2015. máj. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Én 30 éves vagyok, anya,"


És egy bunkó.

2015. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az életkor csak egy szám, semmi más. Magadat fogadd el, úgy ahogy vagy, ne másokhoz mérd az adottságaidat. Az időt pedig kár siettetni. Rohan az a magától is - gyorsabban, mint gondolod.
2015. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

sosem fogod magad idősebbnek érezni, nem múlik el az érzés.

35/N

2015. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!