Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok az életben ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok az életben ilyen szerencsétlen? Egyáltalán mi értelme van az életemnek ha az egész tiszta rossz? 23/l

Figyelt kérdés
Külsőre nem vagyok ronda még se kellek a kutyának sem. Egy ideig jól elvannak velem a fiúk akikkel jártam, de egy idő után még is otthagynak. Valaki egyszer csak nem keresett többet, de ha kerestem nem vette fel a telefont. Pedig előtte nem is veszekedtünk, semmi ilyesmi. Egy másik meg azzal rázott le hogy túl vagyok hozzá. Komolyan mondom annyira selejtnek érzem magam emiatt. 1 éve nincs senkim, azóta nagyon ki se mozdulok itthonról. Bár meghalnék, úgy se hiányoznék senkinek. Még életemben soha nem voltam boldog.
2015. máj. 30. 13:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

De ha jártál fiúkkal, akkor már kellettél valakinek.

És ha a járás közben se voltál boldog, akkor valami más lehet, amitől szar kedved van, nem?

2015. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Látod, ez egy nagyon jó kérdés.

Sajnos én sem tudom rá a választ.

Én is ilyen vagyok csak mint férfi. Ismerkedtem lányokkal, minden szép és jó, majd egycsapásra 180 fokos fordulat és vége mindennek.

Szerintem lusták az emberek az ismerkedésben, minden olyan a mai világban, hogy gyorsan kell és ha nem jönnek elő az érzések vagy nem lesznek olyan események, élmények amit várna az ember az elején, akkor érdektelenné válik a másik számára.

Ha gondolod beszélhetünk és válthatunk pár üzenetet.

Nyugi nem harapok. :)


27/F

2015. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nagyon kellettem nekik, ha csak 1 hónapig tudtak elviselni vagy még addig sem.
2015. máj. 30. 13:29
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
lehet a belsőddel van gond ha nem bírják sokáig veled
2015. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Talán ha nem elvárnál,és akarnokként élnéd az életed, hanem adnál önmagadból és odafigyelnél az emberekre többre mennél.
2015. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet a gond a belsőmmel. Nem vagyok buta, nem káromkodom, értelmesen ellehet velem beszélgetni Viszont vannak tőlem sokkal rosszabb emberek akiknek van párjuk.
2015. máj. 30. 13:32
 7/17 anonim ***** válasza:

Muszáj sajnáltatnod magad? Tudom, ez a legegyszerűbb, de ezzel úgysem fogsz elérni semmit.

Ha a külső kisugárzásod búval b..ott, akkor ne csodálkozz hogy senkinek se kellesz!

Légy vidám, pozitív, sokan évekig keresik a hozzájuk passzoló személyt!

Te pedig ne siránkozz már 23 évesen, nincs itt a világ vége!

Menj el szórakozni, éld az életedet, menj vásárolni a barátnőiddel!

Zárd le a múltat, élj a jelenben, mert ha a múlttal foglalkozol, akkor nem leszel boldog a jelenben!

Ne akarj görcsösen pasit, mert annál jobban nem fog sikerülni!


Gondolkozz el azon, hogy mi volt a gond az előző kapcsolataidban, az csak kifogás, amiket írtál, amiket a pasik mondtak, ettől sokkal nagyobb a gond!


Nem mellékesen, ha egy párkapcsolattól várod a boldogságodat, akkor az már régen rossz!!!!

Ha nincs párkapcsolatod, akkor sz.r..ul érzed magad? Társfüggőségben szenvedsz, vagy mi?


Párkapcsolatban se leszel boldog, ha egyedül nem vagy boldog!! Ez örök szabály!


Foglald le magad, menj ki a természetbe, szórakozz, élj a hobbijaidnak! :)

2015. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam, csak leírtam ahogy érzem magam. Amúgy sosem gondolok a volt pasijaimra, nem is szomorkodom miattuk, csak már egyre inkább azt érzem hogy kifutok az időből é egyedül maradok.
2015. máj. 30. 13:35
 9/17 A kérdező kommentje:
Amúgy mások előtt sosem mutatom ki a valós érzelmeimet, amíg járt egy fiú hozzám addig vidámabb voltam.
2015. máj. 30. 13:36
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
#3 Ha egy hónap alatt nem látnám, hogy boldog vagy mellettem, lehet, én is gondolkodnék a szakításon.
2015. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!