Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő nem tudna sminkelni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem tudna sminkelni, ti mit tartanátok róla?

Figyelt kérdés
Én pl nem tudok és szeretek vakolni...
2015. jún. 9. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz és mégis szoktál sminkelni? Az a legrosszabb.
2015. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy természetes szépségről van szó, nem is kell ;)
2015. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmit, nem érdekel az ilyesmi. :D
2015. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Sokan nem tudnak, olyanok sem akik napi szinten csinálják... Szerintem az sokkal rosszabb.
2015. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmi baj ha nem tud sminkelni, természetesen úgy is szebb a legtöbb ember. Azzal van a baj, ha nem tud, de csinálja, illetve ha tud is valamennyire, de képtelen mértéket tartani és a fején egy 2 centi vastag vakolat van...
2015. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az a srác vagyok, aki nagyon csúnyán elítéli a sminkelést. Legyen természetes, ne azt lássam, hogy hullik róla a vakolat, mert nekem az hátrány.
2015. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben. :)


Volt, amikor elhatároztam, hogy na akkor most megnézek egy sminkelős videót vagy utánaolvasok a témának, életemben egyszer 'művelődni' kellene ebből a szempontból, de mindig mást csináltam helyette, vagy olvastam vagy zenét hallgattam stb. Számomra lehetetlen küldetés.

2015. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egy egyszerű bb krémet használok alapnak és kihuzom a szemem. Ha vakolnom kellett akkor is termeszetesre törekedtem.

Ma egy smink videó hatására megnéztem, na nekem menne e... Dobd ki az egy éve lejárt alapozot és mosolyogj lett a próba vége. És megint rajottem ez nem az én világom.

Egy raklap cuccrol lövésem sincs miként használják (oké olvastam róluk... de ennyi)

2015. jún. 9. 21:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem is szabad túlzásba vinni a sminket, azt nem szeretem. A mindennapokban nem igénylem a smink meglétét. A sminkelés tudományának hiánya azonban hátrány lehet alkalmi eseményeknél. Persze itt is a mértékletesség és a szolidság fő szempont.
2015. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tök lenéző, hogy vakolásnak hívod. Ha tudnál sminkelni, nem csak vakolni tudnál.
2015. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!