Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így van esélye egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így van esélye egy nőnek valaha normális párkapcsolatot kialakítania?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,olyan 3 hónapja véget ért egy 8 hónapos kapcsolatom,amiben az utolsó 5 hét csak egymás kerülgetéséből állt,mert a pasi mindig kitalált valamit.Ezt a fazont tényleg szerettem és nehezen hoztam meg azt a döntést,hogy ez így nem mehet tovább.Azóta volt egy alkalmim,de még most is eszembe jut olykor.16 éves koromtól 21 éves korig bezáróan a komolyakat is beleszámítva 11 pasival feküdtem le,amit csak a barátnőm tud.Mivel társaságban nem vagyok valami nagyhangú,vékony sem,különösebben szép pláne nem,ez azért meglepő.Ha találnék valakit,aki úgy érzem,szőröstül-bőrüstül elfogad,meg tudnék nyugodni,de így nem.Ja,és semmilyen ajánlatból most nem kérek,bocsi!

2015. jún. 14. 01:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
52%
arigo, szépen leírtad, hogy se szép nem vagy, se okos, de mégis MIT szeretnél kérdezni?
2015. jún. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Olvasd el a fekete vastagrészt
2015. jún. 14. 01:32
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
nem kérsz semmilyen ajánlatból,de közben azon agonizálsz találsz-e végre normális pasit .. logikus,akkor keress ott ahol eddig is kerestél,és nem jött össze semmi ..!
2015. jún. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ezt csak tételesen kérdeztem meg és nem társkeresési szándékból,ezért nem kérek belőle.
2015. jún. 14. 01:41
 5/28 anonim ***** válasza:
64%
Amennyit leírtál, az alapján vidáman.
2015. jún. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%
Azt írtad, hogy komoly kapcsolataid is voltak. Ha ennyi éves létedre már ennyi férfival voltál, akkor szerintem az égvilágon nincsen semmi gond veled meg az esélyeiddel.
2015. jún. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Uccsó kettőt puszilom a nyugtatásért.
2015. jún. 14. 02:05
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Szóval csak önigazolás kellett.
2015. jún. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Inkább közvélemény kutatás,de értékeltem,hogy volt két ember,aki leírta szimplán a véleményét ahelyett,hogy letorkol.
2015. jún. 14. 02:25
 10/28 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg értelmetlen kérdés így, voltak már komoly kapcsolataid, már 16 éves korodtól fogva több is, és az utolsó kapcsolatod óta sem olyan vészesen sok idő múlt el.


Mégis megkérded, lehet-e valaha kapcsolatod?

2015. jún. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!