Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok két erős jellem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok két erős jellem egy párkapcsolatban hosszútávon jól kijöhet egymással?

Figyelt kérdés
Veletek már történt ilyen? Mindig olvasni itt, hogy a csendes, visszahúzódók, behódoló jelleműek hasonlókkal könnyen tudnak párkapcsolatot kialakítani. De mi a helyzet az ellentéteikkel? Ők is jól meglennének egymással?

2015. jún. 14. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Még a háborút is megnyerhetik.
2015. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon necces, szerintem többször lesz rossz mint jó, de van amikor működhet. De nem vennék rá mérget, hogy ez jó lesz.
2015. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Két egészséges önértékelésű ember nagyon jó párosítás. De: egyáltalán nem biztos, hogy aki harsány, magabiztos, erős jellemnek tűnik, az valóban az is! Sokszor az alacsony önértékelés leplezésére szolgál, úgyhogy ez sokkal összetettebb.

Én nagyon sokáig éltem úgy, hogy kifelé hatalmas önbizalmat mutattam, de belül nem volt, ezért a kapcsolataim nem voltak egyenrangú kapcsolatok. Évekbe telt felépíteni az önértékelésem, most már nem csak a látszatra ügyelek, és azóta rájöttem, hogy nem az számít, hogy ki csendes, vagy közvetlen, hanem az önértékélés a lényeg és az, hogy mennyire képes és hajlandó dolgozni önmagán az illető.

2015. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mivel folyton harc lenne a dominancia miatt ezért kétlem.
2015. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
nekem volt már ilyen kapcsolatom... ha gondolod privátban beszélgethetünk :)
2015. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem 2 ilyen kapcsolatom volt a többi más mellett. 3,és 5 évig tartottak. Csak kommunikáció kérdése,hogy működhet e.
2015. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
# vagyok ! miért pontoztátok le a válaszom ? én csak segíteni szeretnék... nem perverz fiú vagyok, hanem csak egy 23 éves lány... Miért kapja ezt az ember ha csak segítene...
2015. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*5#
2015. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

soha nincs egyenlőség,de mégis az hogy közelebb állnak egymáshoz,erősíti az egységet

igazán jó kapcsolat az ilyen.Bár kinek mi az erős jellem...nekem a vagány extrém,nagy szájú kemény csajok azok,akik kinyitják a szájuk nem csak parancsra hm .D

2015. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Intelligencia,empátia,kompromisszum készség,tisztelet, bizalom.

Amennyiben ezek megvannak, működhet egy 2 ilyen ember közötti kapcsolat.

Természetesen hasonló értékrend,amit nem árt már az elején letisztázni, ez az egyik legsűrűbb szakító ok.

2015. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!