Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan "bűvész"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan "bűvész" pasik, akik képesek havi 60-70 ezer ft-os fizuból teljesíteni a magyar lányok elvárásait?

Figyelt kérdés
Merthogy ma egy átlagos melóhelyen 8-10 órás munkáért ilyen fizetést lehet csak kapni... A lányok amúgy hol élnek, amikor tisztában vannak azzal, hogy ilyenek a fizetések, és mégis luxuskörülményeket várnak el a férfiaktól, máskülönben szóba se állnak velük?

2015. jún. 14. 22:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
85%
Még hány ilyen kérdés lesz?
2015. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
81%

A szakmunkás nettó fizetés 78 ezer forint, ez alatt max. a közmunka van.


Én jelenleg ennyiből élek. Fizetek egy szobát(2-en lakunk az egész lakásban),rezsit, telefonszámlát, 10 ezres buszbérletet, kondibérletet és napi 7x eszem húst. Nem mondom, hogy nagylábon élek de nem pocsékolok semmi szemétre. Mégis van párom.

Igaz, én egyetemista vagyok. De gondolj bele, ha én megélek havi 80-ból - nem is akárhogyan - akkor másnak is sikerülhet. Kezdj el egyetemre járni. Négy évig "szívás" de utána nem is hallasz olyan munkahelyről, ami 100 ezer alatt fizetsz.

Amúgy ha havi 100 ezrem lenne, még félre is tennék belőle.

2015. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
85%
Létezik, aki kevesebből is.
2015. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
85%
Akad pár ismerősöm akinek 70 000-res fizu mellett barátnője vagy már felesége van. Biztos ők tudnak valamit, amit te nem :D
2015. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként második vagyok. Ha ennyi a fizetésed, ne a csajozás legyen az első, hanem hogy előre juss az életben. Az hozza magával a lányt.
2015. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
14%
a magyar 'nők' álom világban élnek a médiából veszik azt ami az agyukban van hogy mikor ébrednek fel azt nem tudom
2015. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
81%
Na a kettes valaszado egy buvesz....
2015. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
84%
Mivel én felsőfokú végzettséggel minimum a dupláját keresem a kérdésben szereplőnek, ezért hasonló egzisztenciájú férfit keresek. Nem várom el luxust, mert amire szükségem van, azt magamnak is tudom biztosítani, de attól tartok, hogy ezzel a fizetéssel nem tudnánk közös programokat szervezni, még felesben fizetve sem... mert én bizony igénylem a színházat, mozit, kávéra, vacsorára beülést, és nem, nem kell fizetni a részem, de én sem szeretném fizetni a társamét.
2015. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
18%

2: Egyetemistaként én fizettem az exem lakbér-részét a rezsivel együtt (bár öten voltunk a lakásban), én etettem és én vittem el ide-oda. Néha még a tandíjába is beszálltam. Na erre varrjál gombot.


Ettől még simán dobott amikor látta, hogy a következő félévtől elapadnak a forrásaim. A nők nagy része pedig pont ilyen, mint amilyen ő is volt. Ezt látom mindenhol a környezetemben (pár kivételtől eltekintve).


Egyébként kérdező, 60-70 ezer forintos fizetés körülbelül arra elég, hogy ne halj éhen. Szerintem így családalapításon ne is igazán törd a fejed (legalábbis amíg még Magyarisztánban élsz, mert gondolom akarsz menni te is külföldre, ugye? UGYE?).

2015. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
49%
8: Végre egy őszinte nő.
2015. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!