Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nyávognak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyávognak a férfiak ahelyett, hogy férfiak lennének?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt, én is férfi vagyok. Olvasom ezt a sok hisztit itt és a világban mindenhol...A szokásos...a nőknek a pénz kell, a kigyúrt test, a 64 centis farok - lehetőleg néger - a tökéletes arc, lakás, autó, aranyrúd fogkefe helyett stb.

Amikor kimész az utcára, látsz néhány ilyen lányt. Süt róluk, hogy eszméletlenül jól be vannak csomagolva és valami díszhomár van mellettük. Vetkőztessétek le ezeket a lányokat. Le a szoliszínt, le a ruhákat, a sminket, az ékszereket. Végül ők is teljesen átlagosak lesznek meztelenül és a többségük - utóítélet - tényleg irtózatosan buta. Tegnap pont megkérdeztem egy ilyen lányt, hogy szerinte melyik plüsslovat vegyem a barátnőmnek...rájuk nézett, mosolygott és megnézte a CÍMKÉJÜKET. A drágábbat ajánlotta. bazzeg.


Abból indulok ki, hogy ilyen nőt nem akartok. Én sem akarok. Aki nem hiszi el és azt hiszi, hogy irigy vagyok: Így járt. Nekem nő kell én férfi vagyok és nem egy kis balfék, aki pénzben fizet a szexért.


A normális nőnek nem a pénzed kell. Nem kell neki autó, lakás, ruhák. Vesz magának. De kell neki, hogy ne ő tartson el és ha kicsúszik alóla a talaj, akkor ne kerüljetek az utcára. Ezt te is elvárod tőle, nem? De.

A normális nőnek kell a humorod, kell neki a változatosság és az, hogy férfi legyél: Előre nézz és előre menj. Ne állj meg nyavajogni, hanem vedd el amit akarsz.

A nőnek csak szeretet kell. Vettem a páromnak egy szál rózsát és mindenki megkérdezte, hogy milyen alkalomra veszem. Wtf? Kell hozzá alkalom? Ezeknek fogalmuk sincs arról, hogy egy nőt milyen egyszerű dolgokkal boldoggá lehet tenni. Egy szál virág, egy fagyi, egy jó sz*x, főzöl neki valamit vagy csak döglesz a gép előtt, gondolsz egyet, felkapod az öledbe, beteszed a kocsiba és nem mondod el, hogy hová mentek(én pl. állatkertbe mentem,filléres dolog). Először tiltakozni fog, de utólag imádni fogja.

Egy normális nőnek csak arra van szüksége, hogy eltartsd magad, ne legyen nagyobb a beled, mint a farkad hosszának a fele és legyen értelme az életednek. Csak szeretni kell őt, kielégíteni(hihetetlen amiket a nőismerőseim mesélnek: 10-30 perc egy menet...úristen, nem csodálom,hogy megcsalják a pasikat),megnevettetni.

Nem álltok jól anyagilag? akkor nem csajozni kell,hanem tanulni,tanulni és dolgozni. Nem vagytok izmosak? Edzetek, nem nagy dolog. Nem vagytok érdekesek? Nem nehéz titokzatosnak tűnni.


Gondoljatok már bele. A nők beérik egy BMW-s paraszttal. Ha ti normális férfiak lesztek, röhögve szeditek el az ilyenek nőjét. Bár én hozzá sem szólok olyan nőkhöz, akik inkább vannak egy bunkóval, mint egyedül...


2015. jún. 14. 22:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
18%
Mese, mese meskete...
2015. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
42%

Ezt a szöveget egy LÁNY írta:

: "Nem luxusnyaralásra vágyom, de azért minimum egy hét tengerpart, apartmanban azért bele szokott férni. Vannak, akik inkább félretesznek, én viszont szeretek élni, azért dolgozom, hogy a megszerzett javakat élvezzem is. "

2015. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
24%
Nagyjából még igaz is, amit írtál, ha jóképű vagy és magas. Én alacsony vagyok és olyan ocsmány, hogy egy nő sem áll velem szóba. Szóval már itt bukta van.
2015. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
18%
Kár, hogy a kérdéseket nem lehet lepontozni...
2015. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
15%

"De kell neki, hogy ne ő tartson el és ha kicsúszik alóla a talaj, akkor ne kerüljetek az utcára. Ezt te is elvárod tőle, nem? De." Nem. Nem várom el. Majd az esküvő után, de addig nem.


Egyébként túl sok az ellentmondás:

"Csak szeretni kell őt, kielégíteni, megnevettetni." Erre előtte írod azt, amit én is fentebb idéztem. Utána pedig feltételezed, hogy nem állunk jól anyagilag. Akkor most a pénz kell nekik, vagy beérik a többivel is?


3: Azt pont nekem írta. Más az értékrendünk azt hiszem.

2015. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
20%

ez így estére jó kis mese volt, jó nevettem rajta.

a mai nő nem ilyenek, hiába írtál itt szentbeszédet/védőbeszédet mellettük!

2015. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
17%
Attól, hogy ezt kiírtad, nem fognak a farkadba ülni. :D Nice try Bro!
2015. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
19%
gyorsan ki másolom jó lesz esti mesének az oviban :d
2015. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező: respect. :)

De látod, mi az eredménye. :)

2015. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
30%
9: Hát... Szerintem meg fáradj el aludni, mert sok volt ez így neked mára. Agyvérzést még nem kaptál?
2015. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!