Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek ez a színjáték, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek ez a színjáték, amit végig kell csinálni ha kapcsolatot akarsz?

Figyelt kérdés

Ha két ember szimpatikus egymásnak, és érzik ezt, akkor miért nem lehet egyenesen, nyílt szándékkal, a másikkal tudatva érzéseinket ismerkedni?

Mire jó, hogy küzdeni kell a lányokért (vagy épp a lányoknak a fiúkért), ki kell találni a gondolatait, játszadozni kell, kitalálni mire gondol stb. Aztán meg esetleg az lesz a vége, hogy kiderül, hogy a lánynak van barátja, és ő azt "nem úgy értette".

Nem provokatív kérdés csak érdekel, tényleg. Szerintem sokkal jobb lenne, ha két egymásnak tetsző/egymást szerető ember nyíltan vállalná érzéseit, ahelyett, hogy ezt a felesleges színjátékot végig kellene játszani.

Mondjuk ha belegondolok nekem oly mindegy, az én szerelmi életem úgyis veszett fejsze.

Köszi a válaszokat



2015. jún. 15. 19:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Én sosem voltam benne ilyesféle játékban,mert nincs értelme,de ha nem teszed elijeszted a nőt a túlzott "nyomulással"
2015. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Ugy gondolod, hogy meglatsz valakit, szimpatikus, megfogod a kezet es mar viszed is haza? :)
2015. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
ezt én is tapasztalom nem tudom miért nem lehet nyílt kártyákkal játszani miért nem lehet meg mondani hogy bocsi nem akarok tőled semmit ha nem mit csinálnak? most nem érek rá stb stb.....
2015. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
40%
ma 19:40 nem úgy érte már megint 1 iqlight! olvasd végig a kérdést és értelmezd
2015. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ. Ha két ember tetszik és szimpatikus egymásnak, szerintem nem baj, ha ezt a másik tudtára adják. Az viszont éléggé visszatetszést keltő, legalábbis nekem, mikor valaki már egy-két találkozó után azt próbálja bebeszélni a másiknak, hogy ő most hű de szerelmes, holott még szinte nem is ismeri a másikat.
2015. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
26%
valahogy az egyenesség kihalt az emberekből
2015. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
Azt a részét meg, hogy van valakije az illetőnek, már az elején tisztázni kellene, azt én sem értem, ha valaki hülyíti a másikat, közben eltitkolja, hogy nem egyedülálló.
2015. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem inkább pont a felszínes, könnyű kapcsolatoknal kell színjáték, hogy elcsabitsd a masikat, hogy bevidd a malnasba. Igazi, komoly, bensőséges kapcsolatban erre semmi szükség.
2015. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

Igen sokkal egyszerűbb lenne őszintén odaállítani a másik elé, akár férfi akár nő, hogy

" szia tetszel nekem szexi vagy, én is tetszem neked? igen? Remeeek! "


Nem....mert itt bocs h ezt mondom de ezt a férfiak lazábban veszik, a nők elkezdenek rögtön kombinálni, jajj csak meg akar dugni jajj csak a seggem tetszik neki ami ilyenkor nyáron amúgy is jobban látszódik....

2015. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%
Ezzel tesztelnek a nők, hogy mennyire vagy kitartó, meg hogy később alkalmas vagy-e elviselni a bogaraikat. Mondjatok bármit, de a női shit tesztben akkor is van némi igazság. Minden nő ezt csinálja.
2015. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!