Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért panaszkodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért panaszkodnak, hogy nincs senkijük?

Figyelt kérdés

Megértem, hogy rossz, ha az embernek nincs senkije, nem érzi, hogy szereti valaki, és keresi, de azt érzem, manapság egy kicsit túl van dimenzionálva ez a párkeresés, meg a szerelem. Mi van, ha nem is elemi vágya a legtöbb embernek, csak a média, barátok, szűk környezet úgymond átmosta az agyukat, és már meg sem tudják különböztetni, hogy a valódi énjük akarja-e ezt igazán, vagy az előbb említettek hatása?


kort, nemet írhatsz.


2015. jún. 18. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Mert könnyebb nekik siránkozni meg panaszkodni mint tenni érte hogy legyen valakijük.
2015. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ebben az esetben több csoportra bomlik az emberiség. Van akibe tényleg a média tuszkolja a tudatod hogy neki kell valaki és a másik csoport az aki tudja milyen ha van egy párja akire számíthat és hiányzik is neki ez az ember. Van aki tudta alatt nem akar valami pszichés okkal riasztja az embereket és erről nem tud. Még lehetne csoportokat nyitni de szerintem mindenki saját magát helyezze el ezekben és döntse el miért akar valakit maga mellé
2015. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
több oka van a legrosszabb hogy sok nő az álom pasit várja fehér lóvon ! meg sokan nem elégednek meg azzal ami jut!
2015. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
mustafa, te sem elégedsz meg azzal, ami jut. Egy arrogáns sggfej vagy, mégis kinek kéne ilyen ember?? Pfff. :D
2015. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Mustafa, ha megelégednél azzal, ami neked jut, már rég egy birkát basznál valahol a mezőn.
2015. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
kösz haverok jó trollok vagytok jár a keksz! :D
2015. jún. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ne bántsátok egymást! :D
2015. jún. 18. 23:50
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Sokakat bánt, hogy még nem jött össze senkivel a dolog. Mindenkinek meg van a maga baja. Nekem is. Az ember szereti ezeket a dolgokat kibeszélni magából. Minél többször, minél gyakrabban. Ilyenkor megszokottá válik a probléma és elviselhetőbb lesz. De mivel nincs kivel személyesen megosztaniuk(vagy van, de az nem elég), ezért ide is kiírják. Tavaly szakítottunk egy lánnyal, nagyon fájt és hiába beszéltem át ezt több barátommal is, az nem segített eleget. Ezért én is feltettem pár olyan kérdést, ami ezzel kapcsolatos, és ezzel is igyekeztem hétköznapibbá tenni a saját problémámat. És hogy ennek köszönhetően-e, de túltettem magam a dolgon. Viszont egy tény: ha magamban tartottam volna és senkivel sem beszéltem volna erről, akkor még mindig a saját, negatív gondolataimban döglenék elalváskor.:)


23f

2015. jún. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Mert valóban szükségem lenne rá,csak hát ugye nem jön össze.Mindig azok szívnak igazán,akik nem érdemlik meg hogy szívjanak ezzel is az életben,és mindig azoknak van szerencséje ebben,akik amúgy nem érdemlik meg a kapcsolatot sem.


Kellene egy társ,aki megért,akinek elmondhatom minden gondom,akivel szeretnénk kölcsönösen egymást.

De nem áltatom már magam,mert tudom hogy nincs esélyem rá.Csak néha jó rágondolni,hogy mi lenne ha mégis. :/

2015. jún. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Mert nincs nekik, azért.
2015. jún. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!