Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hatalmas elvárás?

Figyelt kérdés

Ápolt vagyok, fodrászhoz járok,drága ruháim vannak, sportolok.

És a nőknek ez sem elég.

Többet nem tudok tenni.



2015. jún. 19. 09:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
57%
Mert nem minden a külső. Mi újság a belsőddel?
2015. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
17%
Ha nem vagy jóképű és gazdag vagy a belsőd a legtökéletesebb a világon akkor nagyon nehéz dolgod lesz sajnos ilyen ez az ország. Várják a nem létező herceget a nők...
2015. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ezek alap dolgok hogy: "Ápolt vagyok, fodrászhoz járok"

Az hogy drága ruháid vannak az nem mindenkit hat meg. Az hogy sportolsz az sem igazán.

Az hogy többet nem tudsz tenni az a te problémád akkor...

2015. jún. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 A kérdező kommentje:

A család szerint nagyon jól nézek ki.:D

Nem vagyok csóró.

2015. jún. 19. 09:45
 5/96 anonim ***** válasza:
Ápolt vagyok. Nem járok fodrászhoz, mert saját magam szoktam kopaszra gépelni. Nincsenek drága ruháim, mert nem telik minden hónapban több tízezer forintos holmikra. Sportolok én is hozzád hasonlóan. Szóval nyugtasson meg a gondolat, te még mindig lépéselőnyben vagy hozzám képest. :)
2015. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 anonim ***** válasza:
78%
A barátom nem jár ilyen olyan 100€-s ruhákba, ápolt, sportol, nincs méreg drága autója, nem milliomos családból származik és így is szeretem... mert a belsője MILLIÁRDOS értékű!
2015. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 anonim ***** válasza:
63%

Oké, kedves kérdező, hogy a család szerint jól nézel ki, de ez nem minden, sőt ez nálam kevés, hogy úgy mondjam.

Helyes vagy állítólag? És? Valami más?

De az, hogy ápolt vagy és igényesen öltözködsz az sem minden. Nem véletlenül nincsen senkid, mert a belsődre is kellene időt fordítanod, nem mindig csak a külcsínre, mert így csak max. a felszínes lányokat fogod vonzani.

2015. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 A kérdező kommentje:
Én nem tartom helyesnek magam.
2015. jún. 19. 09:54
 9/96 anonim ***** válasza:
57%

7-es voltam és amit a 6-os írt azzal 100%-ig egyetértek.


Nekem is ilyen a férjem. Nekem Ő a leghelyesebb, ápolt, nem sportol (de nem is kell mert így is imádom), amúgy magas-vékony, nem gazdag családból jött, de egy IGAZI férfi. Romantikus, bókol, törődik velem stb. Ami manapság már elég ritka.

2015. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim ***** válasza:
74%

Ez önmagában nekem is kevés lenne, hogy bármi is legyen köztünk. Oké, kívülről rendben vagy. De nem festmény vagy, nem csak és kizárólag jól kell kinézned. Egy párkapcsolat, sőt, bármilyen emberi kapcsolat csak mellékes eleme, hogy a felek így vagy úgy néznek ki. Az idővel úgyis elmúlik.


Milyen ember vagy? Mik az érdeklődési köreid? Világnézeted? Ambíciók? Tervek a jövőre nézve? Úgy általában humor, hozzáállás másokhoz, intelligencia, ésatöbbi, ésatöbbi az hogy áll? Ezek sokkal fontosabbak, mint a drága ruhák.


Vőlegényem már nem is emlékszem, mikor vett magának ruhát, talán legutóbb valami esküvőre egy inget. Az se volt 10e ft. Nem is emlékszem már, mennyi volt. Sportolni még csak nem is jár, van egy kis pocakja. Fodrászhoz néha eltéved, de ez gondolom elég alap :D Ápoltnak meg mit nevezünk. Vágja a körmét, borotválkozik és zuhanyzik. Ez nekem elég ápolt :)


És mégis, vőlegényem. Na vajon, miért? Ezeknek a feltételeknek gyakorlatilag bárki meg tud felelni. Akkor mitől legyen ő más, ő különleges? Ó, csak nem a jelleme?


Szerintem erre érdemes rágyúrni, nem a drága ruhákra és autóra.

2015. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!