Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakori probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori probléma nálatok, hogy egy társkereső oldalon ráírtok egy szimpatikus lányra, beszélgettek, de később már nem is lesz annyira szimpatikus a szemetekben?

Figyelt kérdés
Én eddig csak így jártam, vagy nem lehetett velük rendesen beszélni, vagy nagyon ráuntam, vagy rájöttem hogy a külleme mégse tetszik, vagy megszakadt a beszélgetés. Már ott tartok, hogy nincs kedvem ismerkedni, ma az egyik szimpatikus lány akivel egy ideje beszélgetek elmondta, hogy az egyik sráccal alakulóban van és ez nagyon elszomorított.
2015. jún. 20. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

dugás után volt sokszor ilyen érzésem.

nekihevülve nekiestem mint egy félőrült,utána meg néztem,hogy bakker,ezért a nőért voltam én így megveszve felajzva,hogy még moziba is elvittem,elpocsékoltam rá egy egész estét,meg itt szórakoztam vele egy órát,hogy végre benyomjam?

úgyhogy ilyenkor fogtam magam aztán hazajöttem tőlük.

szerintem az undorított el,hogy egész végig eljátszották,hogy ellenálltak,aztán amikor oda került a sor akkor meg már jobban akarta mint én,és ennek a játszmának a felismerésre ábrándít engem ki.

én azt szeretem ha az elejétől kezdve kimutatja,hogy egyértelműen engem akar,vagy ha nem is engem konkrétan,de igenis dugni akar és nem csinál úgy mint ha nem akarna miközben meg de.

2015. jún. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elég gyakori, eddig abból lett valami, ha rám írt valaki, nem pedig én írtam neki először.

Elég nagy kitartás kell, hogy normális nőt találjon az ember, mondjuk érthető az ő részükről az is, hogy rengetegen csak szórakoznak velük, csak dugópartnert keresgélnek.

2015. jún. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első válasszal az a baj, hogy az amúgy is általánosításra hajlamos lányok/nők ezzel megerősítve érzik majd magukat, ha lefekszenek a férfival, azzal mindent "elrontanak", onnan már nem érdekli/értékeli majd, kiábrándul stb. Ez valaki hozzáállása és értékrendje, amihez joga van, őszinteséggel sincs gond. Csak ezen az oldalon aztán rendszeresen ebből gyökereznek a sztereotípiák meg következtetések levonása, bizonyítgatások.


Kérdezőnek pedig, az első benyomás és percek alatt kialakult szimpátia egy dolog, épp ezért érdemes legalább pár levélváltásig elmenni randevú előtt, mert a sima bemutatkozás még nem sokat árul el a másikról. Társkereső oldalon a közhiedelem az, hogy csak a férfiaknál vannak kamusok, önmagukat jobb színben féltüntetők. Eleve vannak akik az egész életre nézve ezt hiszik, csak férfinak vannak komoly jellemhibái, a nő legfeljebb dacos, túlérzékeny, hisztis stb., a tipikusan nekik tulajdonított "apróságok". De köztük is ugyanúgy van őszinteségre képtelen hazug, felelősségre képtelen gyáva, van aki tele van sértettséggel és frusztrált, stb.


Lehetsz bármilyen romantikus alkat, a földön két lábon érdemes állnod. Minden ember különbözik, nincs séma.

Ha te egy lányt idealizált hercegnőknek és nem hús-vér nőnek tekinted, akkor persze, hogy csalódni fogsz.


27/F

2015. jún. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
-k
2015. jún. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%

"ennek a játszmának a felismerésre ábrándít engem ki. "


Detto. Jol beszéltél.

2015. jún. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amin én pl. kiakadok:


1. húzz a fa***szba, most nincs kedvem veled beszélni! Majd röpke 15 perccel később megkérdezi van-e kedvem dumcsizni egy aranyos cicával


2. Éppen 3 fiút etetek egyszerre, annyira hülyék a kis gyökerek nem is veszik észre :) --- majd néhány perc --- OPSZ nem ide akart menni


3. Eddig nem volt nálad jobb, de már van! KUKA! LOL :) --- 4 nappal később --- szia :) miért nem hívsz el randizni? Beszari vagy?


4. Elkezdi ecsetelni, hogy: mennyien meg***** már, ha belépőt szedett volna már gazdag lenne :)---majd a következő kérdés---Mennyit keresek?


Alapból nehéz olyant találni, akinek a beszélgetés nem a "LOL"-t illetve a " :) "-t jelenti, illetve aki egyáltalán visszaír valamit!

2015. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6-os, biztos hogy ezt nem a tini kategóriába szántad inkább? Ez a felnőtt.
2015. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33 vagyok, 21-29 között szoktam keresgélni és ilyen a felhozatal.
2015. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7es, te valahol hamupipőke országban élsz, komolyan.
2015. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!