Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit szeretne/miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szeretne/miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Körülbelül 17 éves korom óta ismerek egy férfit, családja, felesége van. Akkor nyíltan flörtölt velem, azóta ahányszor találkozunk sosem köszön, viszont mindig folyamatosan néz. Ha más pasival beszélgettem, azonnal megjelent közvetlenül mellettem, hiába tudta, hogy ott van a pasi barátnője is.. Elkezdett flörtölni a szemem láttára egy másik lánnyal, de végig figyelte, hogy látom-e, amit csinál.. Viszont több, mint 20 évvel idősebb nálam. Szerintetek? (18 és fél éves vagyok)

2015. jún. 20. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos bejössz neki, de sok dolog miatt meg van kötve a keze.

Család, korkülönbség....

Elég béna egy viselkedés amit tanúsít, de ez már az ő dolga.

Te mit gondolsz róla? Látom zavar a dolog, ha már agyalsz is rajta. :)

2015. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon hosszú ideje agyalok már rajta.. Igazából, fontos nekem meg számít, nagyjából követem is, hogy mi van vele, stb.. Főleg, hogy FB-n ismerősöm is... Csak közben mégis volt egy kisebb ügyünk ebből, hogy 20 évvel fiatalabb emberre hajtott rá, pár ismerősöm rendőrségi stb. ügyet akart belőle csinálni, akkor megbeszéltem velük, hogy ez szar ötlet ne féltsenek, de nem tudom, hogy ő erről tud-e..
2015. jún. 20. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit vársz tőle és ettől az egésztől, de szerintem hagyd a francba.

Számodra biztos vonzó, hogy tapasztalt, férfias meg minden, de akkor is 20 évvel idősebb.

Maximum annyi lenne, hogy párszor megdugna vagy szeretőnek tartana.

Még pár évig követed és azt fogod észrevenni, hogy elszaladtak a legjobb éveid a "butaságod" miatt.

Próbáld meg valahogy kitörölni a gondolataidból, ha kell tiltsd le, hogy ne lásd a dolgait.

2015. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!