Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem magabiztos egy nő, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem magabiztos egy nő, az felülír minden pozitívumot, ha társkeresésről van szó?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 00:28
1 2 3
 11/26 Interferencia ***** válasza:
Nem, de az nem jó, ha önbizalomhiányos.
2015. jún. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
29%

#7 válasza: "Hogy anyád megszült."


Erre gondolok, ne tartsátok magatokban. Pontozni az oviban szoktak, itt elvileg felnőttek vannak (Felnőtt párkapcsolatok), vállaljátok a fel a véleményeteket.

2015. jún. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
cpt._singularity: Felnőtt ember nem ír olyat, mint amit te, legalábbis ebben a században már biztos nem. Innentől nincs miről beszélni.
2015. jún. 21. 01:16
 14/26 anonim ***** válasza:
31%
Látod, hogy mégis. Most saját magadat hazudtolod meg.
2015. jún. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Amit tartasz magadról, az alapján ítélnek meg legtöbbször. Szinte senki sem szokta venni a fáradságot, hogy mélyebben megismerjen és kiderítse, milyen "rejtett" jó tulajdonságaid vannak.
2015. jún. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
34%

Próbálom értelmezni ezt a 0%-ot, igazság szerint ez azt jelenti, hogy nem tartottátok hasznosnak a válaszaimat, ebből pedig az következik, hogy nem értitek őket.


Nem tudom, hogy tudnám ennél egyszerűbben kifejezni magam, pedig én csak segíteni akarok.

2015. jún. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
79%

cpt._singularity:

Én bevallom, elkezdtem választ írni a hozzászólásodra, hogy az elutasítás oka általában nem a külső, hanem ez az attitűd... mert ki akarna olyan pasival lenni, aki szerint a nők csak fajfenntartásra, meg házimunkára jók, és semmilyen más értéket nem tudnak felmutatni?! Én biztos a közelében sem akarnék lenni ilyen férfinak, már csak azért sem, mert akadnak bőven, akik emelnek, és nem lehúznak, akikkel egyszerűen JÓL ÉRZEM magam, mert kedvesek, figyelmesek, és képesek kölcsönös tiszteletre és megbecsülésre...


Elkezdtem írni, de kitöröltem, és inkább én is nyomtam egy piros kezet. Egyrészt mert a véleményed nem válasz a kérdésre, tehát nem tekinthető hasznosnak, hanem inkább öncélú. Másrészt mert borzasztóan egyoldalú, és nem látod, hogy benned is van jócskán hiba...

Tapasztalataim alapján tök feleslegesen írtam le mindezt, de leírtam. Próbálj meg rácáfolni, hogy felesleges volt. :)


Egyébként, csak úgy mellesleg jelzem: biztos vagyok benne, hogy női tanítóid, tanáraid voltak, nekik köszönheted, hogy tudsz írni-olvasni... nők varrják a ruhádat, amit hordasz... biztos vagyok abban, hogy nőnemű orvos is kezelt már, amikor beteg voltál.

Ami pedig a fajfenntartást illeti: a nők többsége nem csak megszüli a gyermekét, hanem szeretettel nevelgeti, ápolja, gondozza, napi 24 órában. A hangsúly a szereteten van.

És én megértem, hogy nem minden anya ilyen, vannak rideg, elutasító anyák is: az ő gyerekeikből lesznek az olyan felnőttek, mint amilyen te is vagy. De ezért ne a világ összes nőjét gyűlöld, hanem szépen dolgozd fel egy pszichológus segítségével a saját anyádhoz fűződő viszonyodat, és akkor esetleg rájössz, hogy a nők nem is olyan szörnyűek...

2015. jún. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
84%
OFF: sokadik kérdés, ami névleg a "Felnőtt párkapcsolatok" kategória, gyakorlatilag pedig "cpt.singularity minden mennyiségben".
2015. jún. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
14%
#19 Ez roppantul hízelgő, de csak azért tűnik így mert engem egyértelműen lehet azonosítani, ellentétben mindenkivel akinek nem látható a neve.
2015. jún. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
60%

#20. Ugyan. Vannak egy páran, akiknek látható a neve, de egyikük se folyik ilyen kényszeresen a csapból, közel sem.

Nem kell, hogy mindig a tiéd legyen az utolsó szó, néha hagyhatsz egy kis teret másoknak is, miután elmondtad a kérdező számára releváns véleményed. Néha pedig nem árt felkelni a géptől, kiegyensúlyozottabb úgy az élet.

2015. jún. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!