Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyire aránytalanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire aránytalanul sok elvárás a férfiak felé?

Figyelt kérdés

Úgy érzem 100x több elvárás van a férfiak felé egy párkapcsolatban mint a nők felé, miért van ez??

Férfiként: légy határozott, humoros, keress jól, teljesíts az ágyban mint egy gép, legyél lelki támasz satöbbi....

Nők felé pedig: nézz ki jól és legyen elviselhető természeted és kb ennyi :-/



2015. jún. 21. 07:11
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
72%

Miért, szerinted hogy reagáljak egy olyan vádra, amiről nem is a nők tehetnek és kiemeled, hogy

"+úgyis a férfi pénzét fogja nagyrészt költeni, mert GYES-en ki keres?? "

És neked ehhez milyen jogod van, hogy ezt így kiemeld??


Épp ésszel ezt nem lehet felfogni! Akkor ezek szerint te a családalapítás ellen vagy, mert félsz, hogy azalatt az idő alatt a párod az te pénzedet fogja költeni! Jó felfogásod van már nemazért!

2015. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
36%

19-es.

Nem,el sem jönnek velem randira sem,mert nem születtem helyesnek,és 1 mp alatt ezért elküldenek melegebb éghajlatra.

Pedig akik ismernek tényleg,sokan mondták már,hogyha ismernének a nők,mennyinek kellenék...

Simán megcsinálom a házimunkát szó nélkül például,főzni is tanulok már,ezek mellett egyetemre járok,és dolgozom.Ja és adok is magamra külsőleg is. Mégsem kapok még csak esélyt sem,egyetlen egyet sem a nőktől...

24/F

2015. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
39%
#5 ezeknek alap dolgoknak kellene lenni szerintem nem elvárásnak.
2015. jún. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 Interferencia ***** válasza:
70%
Újabb értelmetlen kérdés...
2015. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
74%

#23 Alapdolog, hogy egy nő rabszolgamunkát végezzen otthon?


Mivel, amit írtam "majd ha családalapításra kerül a sor akkor nevelje a gyereket, főzzön-mosson-takarítson, tartsa egyben a családot, még járjon dolgozni is, szülés után azonnal vagy egy idő után adja le a felszedett kilóit...stb. " ez egyenlő a szinte rabszolgamunkával, ha a férfi nem segít be.

2015. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

78%-os!

Egyrészt azt emelek ki amit akarok, másrészt ez nem vád volt. Nem kell besértődni rajta, csak az igazságot írtam le!

Semmi bajom a családalapítással, a házisárkány stílusoddal viszont annál inkább! ;-)

2015. jún. 21. 10:32
 27/39 anonim ***** válasza:
59%
Ha az "alapdolgokat" a férfiaktól is elvárnák, mekkora lenne a felháborodás?
2015. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
A gyerelnevelés rabszolga munka? :D Azt hittem a nők szertnek a gyerekkel foglalkozni... Ki is van a családalapítás ellen??? :D
2015. jún. 21. 10:33
 29/39 anonim ***** válasza:
60%

Az, hogy te mit gondolsz a stílusomról teljesen hidegen hagy, mivel ez egy netes, felszínes és virtuális világ!


De mégis minek emelted ki? Ez a nőktől teljesen független. Ergó az csak egy ideig állapot, NEM MINDIGRE JELLEMZŐ!

2015. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
51%
Te is csak egy részt tudsz kiemelni, és nem az egészet nézed!!!
2015. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!