Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyire aránytalanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire aránytalanul sok elvárás a férfiak felé?

Figyelt kérdés

Úgy érzem 100x több elvárás van a férfiak felé egy párkapcsolatban mint a nők felé, miért van ez??

Férfiként: légy határozott, humoros, keress jól, teljesíts az ágyban mint egy gép, legyél lelki támasz satöbbi....

Nők felé pedig: nézz ki jól és legyen elviselhető természeted és kb ennyi :-/



2015. jún. 21. 07:11
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Szivesen kifejtem miért írtam h úgyis a nő fogja a férfi pénzét költeni és nem fordítva. A nőknek kell folyton minnél nagyobb kényelem, nagyobb lakás, jobb kocsi, a gyerekre rákölteni vagyonokat + magára amennyit csak tud...
2015. jún. 21. 10:37
 32/39 anonim ***** válasza:
43%

Ha felszínes pénzes nőt fogsz ki, akkor így jársz. Minél felszínesebb és anyagiasabb egy nő, annál többet akar majd.


Akkor ezek szerint csak ilyenekkel találkoztál, de ha tudnád, hogy nem minden nő ilyen, akkor leesne az állad is!

2015. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
47%
78%-os, köszönöm, hogy bizonyítottad, amit a 16-os hozzászólásban is írtam. Ahogy a mai lányok nagy részének, neked is büdös a házimunka.
2015. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
59%
Ha észre vetted volna kedves 33-as komentelő nemcsak egy 78%-os hozzászóló van, stílusban teljesen más a kettő. Ezt a választ melyik komentelőnek szántad?
2015. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Látod, még ez sem lenne kizáró ok. De normális hangnemben neked sem sikerült írni. :-)
2015. jún. 21. 10:44
 36/39 anonim ***** válasza:
75%
Ha neked a felszínes és anyagias nő kell, akkor hajrá! :) Sok sikert a nyavalygásainak az elviseléséhez. :)
2015. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Látom szövegértelmezési problémákkal közdesz :D Nem írtam h anyagias nő kell, csak h nem lenne kizáró ok. A nyavajgás az lenne. Ennyi :D
2015. jún. 21. 10:49
 38/39 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki olyan rózsát szagol, amilyet szakít! :)
2015. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
83%
Én párkapcsolatban élek, szerelemben - nem elvárások között.
2015. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!