Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzódom olyan nőkhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom olyan nőkhöz akik megcsalnának engem szívesen?

Figyelt kérdés

Én egy fiatal srác vagyok, viszonylag normális, de a szexualitásom kicsit durva lett mostanában.

Olyan 1-2 éve kezdődött el ez bennem, hogy olyan barátnőt szerettem volna találni, aki náha más pasikkal is lefekszik. Akár csak úgy nélkülem, akár velem együtt hármasban.


Szerintetek mi lehet amagyarázat erre a perverzióra? Nagyon nagy baj ha én ilyen maradok? Néha elmúlik ez az érzésem pár hétre, de utána úgy is előjön. És akkor barátnőmet megkérem, hogy pasizzon. De ha nem kérem meg, akkor magától is megy. Persze előtte egyeztetünk, megbeszéljük a dolgokat rendesen.

Tehát van most barátnőm éppen, de azt hiszem már nem sokáig. Ettől a dologtól teljesen függetlenül..


Mi a véleményetek?


2015. jún. 21. 11:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Lányok ti örülnétek, ha ilyen pasitok lenne?
2015. jún. 21. 11:07
 2/15 anonim ***** válasza:

Van ilyen fétis. Elég beteg, de van.


Nekem ilyen nővel eszembe nem jutna járni, aki mellettem másokkal is kavar. Amikor másokkal szexel, te is ott vagy és erre vered, vagy hogy csináljátok?

2015. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem örülnék ilyen barátnak.
2015. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem csak verem, hanem mindketten dolgozunk rajta. Rendesen hármasban.

Tudom, hogy beteg dolog, mert nem normális. De nagy baj ez? Kevés az ilyen pasi?

2015. jún. 21. 11:11
 5/15 Interferencia ***** válasza:

"Kis naiv tinicsajoktól

Elélvezel te szívesen

Kockafejedre a baseballsapkát

Fordítva húzod és vizesen"

2015. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ez az idézet.
2015. jún. 21. 11:13
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem baj. Én belegondolok, hogy más is dolgozza a barátnőmet és felmegy a pumpa bennem. De ha neked ez jön be, akkor csináld.


Csak gyakorlatilag ezzel egyenes az út ahhoz, hogy hülyét csináljanak belőled és más gyerekét neveld fel.

2015. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Értem mit mondasz, és hidd el tök cikinek éreztem magam először még a barátnőm előtt. De már tökre nem zavar. Nyilván ez csak köztünk marad, más nem tudhat róla. Ez magánügy.

Az meg, hogy más gyerekét nevelném..dehogy. Gumit húznak a pasik. És benne is felmegy a pumpa, én is ideges leszek az elején, de nem annyira. Inkább izgat. Talán ez az izgalom ami tetszik az egészben. Ki tudja.

2015. jún. 21. 11:22
 9/15 anonim ***** válasza:
8: Gumit húznak a pasik... Aha, elvileg.
2015. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kezd a dolgot az elején... először is találj egy barátnőt.
2015. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!