Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzódom olyan nőkhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom olyan nőkhöz akik megcsalnának engem szívesen?

Figyelt kérdés

Én egy fiatal srác vagyok, viszonylag normális, de a szexualitásom kicsit durva lett mostanában.

Olyan 1-2 éve kezdődött el ez bennem, hogy olyan barátnőt szerettem volna találni, aki náha más pasikkal is lefekszik. Akár csak úgy nélkülem, akár velem együtt hármasban.


Szerintetek mi lehet amagyarázat erre a perverzióra? Nagyon nagy baj ha én ilyen maradok? Néha elmúlik ez az érzésem pár hétre, de utána úgy is előjön. És akkor barátnőmet megkérem, hogy pasizzon. De ha nem kérem meg, akkor magától is megy. Persze előtte egyeztetünk, megbeszéljük a dolgokat rendesen.

Tehát van most barátnőm éppen, de azt hiszem már nem sokáig. Ettől a dologtól teljesen függetlenül..


Mi a véleményetek?


2015. jún. 21. 11:07
1 2
 11/15 Interferencia ***** válasza:
"Nyilván ez csak köztünk marad, más nem tudhat róla." Ezt azért gondold át.
2015. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagyon aranyosan leírtad :).

Nőként mondom, hogy ha most leszel huszonéves, akkor ez természetes folyamat. Vállald be ezeket a nőket, de tudj a következményekről is: 1. bármi komoly betegséget elkaphatsz tőlük, 2. sok lelki csalódás is fog érni téged ezek miatt, mert emberek vagyunk és nem szexgépek.

Egy pár évig ez az állapot biztos el fog tartani, viszont dolgoznod kell azért, hogy kimássz belőle lelkileg, tehát Minőségi nőket keress, rendeseket, szerényeket, mert azok is tudnak nagyon izgalmasak lenni, nem is hiszed mennyire, ugyanakkor tiszták, vigyáznak magukra és nem gombolnak le rólad annyi pénzt.

Minél értelmesebb és műveltebb, okosabb lánnyal kezdesz, annál kevésbé fogsz csalódni érzelmileg és a szexben is.

2015. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egyébként eszembe jutott egy ismerősöm erről a kérdésről.


Járt egy lánnyal, akivel aztán megromlott több év után a kapcsolat, mert más városba jártak egyetemre. A csaj még meg is csalta, de mellette maradt. Aztán a lány dobta. Később még azért néha összejártak hemperegni, viszont egyszer kitalálták, hogy bevesznek harmadiknak még egy srácot.


Na itt szabadult el a pokol... a harmadik srác elkezdte az exét döngetni, a csaj pedig marhára élvezte... A srác pedig csak ott állt, lekókadt farokkal és elkezdett pityeregni. Le is ment utána és nézett inkább valami filmet, miközben azt hallgatta, hogy hogyan nyögdécselnek fent az exe és az új kanja. Közben persze patakokban folyt a könnye, de úgy voltam vele, hogy magának köszönheti.


Remélem te nem esel bele ebbe a hibába, kérdező.

2015. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Mint mondtam jelenleg is van barátnőm. Mindketten tanultak vagyunk, normálisak.


Szóval...nem teljesen értették meg a dolgot azt hiszem.

De lehet, hogy igazad van utolsó, hogy pár év múlva ez elmúlik nálam. Nem tudom. Mi van ha nem? Akkor nekem ez a fétisem? Szóval én tényleg élvezem ezt a dolgot. Ezen a dolgok kívül amúgy egy nagyon határozott pasi vagyok. Mások ezt ki sem néznék belőlem és a csajomból sem. Ő ilyen kis szerényke.

2015. jún. 21. 13:32
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha van barátnőd, akkor már csak meg kell győznöd. Szerintem először a hármasról érdemes.

Én voltam ilyen párnál második pasinak,- hát az a nő szétélvezte magát... szóval ebbe tán könnyen belemegy.

És semmi elcsábítás, ilyesmi, csak szex.

2015. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!