Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha nem létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem létezik olyan srác, aki megfelelne?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira eltér az átlagtól a világnézetem, a jellemem, az érdeklődési köröm, mindenem, hogy nem találok olyan személyt, akivel akár egy pontban is egyezés lenne.

Ez érvényes a jövőre vonatkozó terveimtől kezdve egészen a zenei ízlésemig mindenre.

Ha akad is valaki, akivel kijövünk, tuti hogy vagy foglalt, vagy a világ másik felén él, vagy mindkettő egyszerre.


Külsőt illetően nincsenek speciális igényeim, meglátom, aztán vagy megfog benne valami, vagy nem. A pénz megintcsak nem érdekel, önálló, kereső nő vagyok, ez az egyetlen, amit elvárok visszafelé is.

Ne gyertek azzal, hogy a koromból kiindulva nyilván semmi élettapasztalatom, sajnos több is van, mint egészséges.


Létezik, hogy valakinek tényleg sose lesz megfelelő párja?


(volt már kapcsolatom, és szűz sem vagyok)


21N


2015. jún. 21. 16:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Okés nekem elég volt h belehallgattam a zenébe :)

Nem is vagyok többre kíváncsi.

sok sikert h találj egy ilyen embert

2015. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

11

Komolyan, vagy irónia?

2015. jún. 21. 17:07
 13/24 anonim ***** válasza:
Roxi?:D
2015. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
??
2015. jún. 21. 17:19
 15/24 anonim ***** válasza:
tudom h nem ez volt a kérdés,de engem ez érdekelt belőle a zene
2015. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
ez a zene katasztrófa ..
2015. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
49%

11-es válaszoló vagyok.Nem, én zeneileg mindenevő vagyok. Megfogott, tetszik ! :)

Csak én lány vagyok, ne haragudj.

2015. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Még mindig semmi olyat nem írtál le amitől eltérnél másoktól igazán.


A szó amit kerestél egyébként a szarkazmus, nem pedig az irónia. Hatalmas élettapasztalattal rendelkező, kereső nő létedre ezt sem tudod. (Ez tipikusan olyan mint amikor tinilányok nyomatékosan elmagyarázzák rendre, hogy ők mind érettebbek a koruknál, aztán látható az eredmény)


Ahogy látom te is a saját álomvilágodban élsz, ahol "a külső nem számít és a pénz sem mert, kereső ember vagyok" de ahogy a külvilággal konfrontálódsz máris pont olyanná válsz mint bármelyik másik nő.

2015. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

És, mi van akkor, ha találnál egy ilyen srácot, de mondjuk épp nincs neki állása? Akkor kirúgod? Vagy, megfelelne mindenben, de nem jó vele a szex? Akármi közbeüthet.


Érdekelne, mik az érdeklődési köreid, és elvárások, illetve, hoogy te mit tudsz nyújtani? Isten ments, hogy ismerkedésnek gondold, de privátban megírhatnád, mert ez így félmegoldás.

2015. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én kíváncsi vagyok, hogy mégis milyen az a srác aki megfelelne az elvárásaidnak. Ha gondolod írd le ide , vagy elküldheted privátba is, ígérem végigolvasom.

Az izlandi életről meg annyit szeretnék kérdezni, hogy ez egy olyan igény ami felé tudatosan haladsz is , vagy csak szeretnél majd valamikor ott élni ?

2015. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!