Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 éves nő vagyok, egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nő vagyok, egyszerűen nem merek levetkőzni meztelenre, mert nagyon kicsi a mellem. A volt férjem előtt mondhatni nem zavart (persze mindig is nagyobbra vágytam). Szeretnék ismerkedni, de így elég gáz. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Persze a szülés után és így már 40 évesen sem vagyok olyan, mint 20-30 évesen.

Most úgy érzem ezen áll vagy bukik minden egy következő pasinál az életemben.


2015. jún. 28. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden pasinak tetszik a nagy mell es egy ertelmes pasi nem a melleid alapjan donti el h tetszel e neki vagy sem:-)A mell nem a vilag leglenyegesebb dolga egy non,szoval nyugi menni fig az ismerkedes csak ne gorcsolj ra:-)
2015. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha találsz valakit, aki szeret, az nem a melleid miatt fog szeretni. Tapasztalat :)
2015. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Az en volt paromnak is pici, edes cicijei voltak. Imadtam! Amikor megcsinaltatta a melleit egyszeruen elhagytam.
2015. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Interferencia ***** válasza:
100%
Önértékelési zavart érzek.
2015. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is épp erre gondoltam, talán a volt párom érdektelensége okozta. Sosem volt egy lepedőakrobata. Csak egy gyerek után könnyen kényszerpályára kerül az ember, gyorsan telnek az évek. Ha már van egy gyerek nem olyan könnyű kilépni.
2015. jún. 28. 19:38
 6/10 Fish1 ***** válasza:
100%
Egy normális hapsi nem egy testrészbe fog beleszeretni, hanem a másik lelkébe.
2015. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
42 évesen már nem az első a mell mérete számomra, igazából nincs is jelentősége, vannak sokkal fontotsabb dolgok, amit inkább nézek egy nőben. Akinek meg mégis fontos, az úgysem fog feléd közeledni.
2015. jún. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Remélem, a privátomra válaszolsz..
2015. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azért nem merek levetkőzni, mert túl nagy :/ Hidd el, sokkal jobb helyzetben vagy. Ne légy gátlásos, hiszen a volt férjed sem azért szeretett :) És tényleg nem mindenki szerint a nagy keblek az ideálisak. Egyáltalán nem gáz így ismerkedni. Amelyik férfi emiatt nem ismerkedne az jobb is, ha megy, mert nem érdemli meg a figyelmedet...
2015. jún. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Nagyon sok férfi van, aki a kis melleket szereti, én is ilyen vagyok. Több olyan barátnőm is volt, akiknek szinte alig volt keblük, hát én úgy imádtam őket, ahogy vannak... :)

Ha egy férfival olyan helyzetbe jutsz, ahol a szextől csak egy póló választ el benneteket, akkor az azt jelenti, hogy a férfi erősen érdeklődik irántad. A férfiak egy bizonyos kor után meglehetősen jó szemekkel rendelkeznek és push up melltartó ide vagy oda, nagyjából tudják, mi is a helyzet cici téren. Ez a férfi nagy valószínűséggel pontosan sejti, hogy nincsenek akkora melleid, mint mondjuk Dolly Busternek. Ha így is érdekled, az is valószínű, hogy nem lesz akadálya a kapcsolatodnak a méreted. :)

Mindezeken túl pedig maximálisan egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy egy nőnek nem a mellmérete a legfontosabb. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én amikor szeretek valakit, akkor a "hibái" miatt még inkább kedvelem, hisz a tökéletestől az különbözteti meg, attól egyedi és attól szerethető még inkább, vagyis szinte a legjobban, legalábbis azok mellett a tulajdonságai mellett, ami miatt eleve nagyon szeretem.

Egyszóval a tanácsom: vetkőzz, bízz a megérzéseidben, és szeresd a kiválasztottadat! Ha ezt követően érezteti veled, vagy esetleg közli is, hogy nem jönnek be neki a kicsi mellek, akkor add ki szelíden, de határozottan az útját és fogadd el, hogy egyikünk sem tetszhet mindenkinek. Aztán pedig keress egy olyat, aki mint én is, és oly sokan, a pici melleket kedvelik a legjobban :)

2015. jún. 30. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!