Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőgyűlölő férfiak és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyűlölő férfiak és a férfigyűlölő nők lehetnek mentálisan betegek?

Figyelt kérdés
A kifogások abszolút nem érdekelnek, hogy ki hogy sülyedt le erre a szintre. Mindenki a magas sorsának a kovácsa, ha valaki normálisan viselkedik, lehetetlen, hogy ne találjon egy magához illő embert. Tehát a kérdésre válaszoljatok, köszönöm.
2015. jún. 28. 18:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Mindenki a maga sorsának a kovácsa. Csak nem mindegy, milyen alapanyagot kapsz hozzá ;) Szóval ez azért nem teljesen van így. Rakás értelmes embert ismerek, akit ver az élet ilyen téren (is), és nem mindig érted meg az okát. Igen, lehetnek mentálisan betegek ettől, mert a szeretethiány kikezdi az elméjüket is, nem csak a lelküket. Ez azért lehet, mert az ember nem csak érző, hanem gondolkodó lény is, mint tudjuk.
2015. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
33%
igen férfigyűlölő nők mentálisan betegek
2015. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Kívülálló, szerintem mindenki a saját sorsának a kovácsa, az életben meg elegendő alapanyagot talál hozzá, az más kérdés, hogy hasznosítja-e, vagy megmarad annál a rosszabb alapanyagnál, ami a szeme előtt van. :-)


sárga pillangó, a férfigyűlölő nők is ugyanolyan betegek, vajon ezzel miért nem értesz egyet? :D

2015. jún. 28. 18:19
 4/25 A kérdező kommentje:

Mármint a nőgyűlölő férfiak nah, elírtam >_<


Te talán közéjük tartozol, hogy csak a másik csoportot tartod betegnek?

2015. jún. 28. 18:20
 5/25 anonim ***** válasza:
44%
Lehetnek, de lehet, hogy mentálisan teljesen egészségesek, mint én, bár én nem gyűlölöm kategorikusan a nőket, csak ők engem, de az tény, hogyha valaki annyira alacsony és ocsmány, mint én, az soha sem találhat magának párt. Ez viszont nagyon rosszul esik.
2015. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%

2-Es akkor ez fordítva is így van nem?


Kétdező, ezek a srácok maguknak ártanak a folytonos kesergéssel, de nincs agyuk ezt felfogni. Én, én, én ezek az emberek végtelenül egoisták önismeret nélkül. Csak magukkal foglalkoznak így a személyüket ért elutasítást vagy kritikát sokkal rosszabbul élik meg mint egy normális önképpel rendelkező önmagát elfogadni képes ember. Nem egyszer láttam élőben, hogy egy tök semmi kis dolog összetörte őket. De mivel nincs önkritikájuk ezt nem képesek felfogni.Érdekes módon az sose érdekli őket ki hogy érte el amit elért, de az elvárás, hogy az ő történetüket mindenki értékelje.


Én értem, hogy magukkal foglalkoznak rossz szocializáció, gyermekkor ezer meg egy oka lehet annak, hogy magába forduljon valaki, de az ő kis világukban a dolgok egymást erősítik. Teljes teóriák a nők gonoszságáról ami leveszi a felelősséget a személyükről. Nézd meg, hogy mindíg rajtuk kívül eső indokot jelölnek meg amit persze az összes nő 14-50-es korosztályba maximális egyetértésben használ ellenük.


Sajnos ahány ilyen ember felé nyitottam azt tapasztaltam, hogy nem éri meg a beleölt energiát. Ezeknek a fiúknak a női gonoszság bizonyítása fontosabb volt mint egy esetleges kapcsolat. Direkt ellökött, hogy utána elmondhassa neki volt igaza holott csak betojt mert rájött egy kapcsolat nem annyiból áll, hogy beleül hanem tenni is kell érte, hogy működjön. A másik ilyen kategória akik magukat főnyereménynek tartják de defektesebbek mint egy szétvagdosott autógumi. Azokkal már az első beszéd után menekültem, és persze én voltam a k@rva. Bele is untam inkább olyan embert kerestem aki tisztában magával és lám van egy jól működő kapcsolatom.

2015. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
6: Ez nem igaz. Én például nem magammal foglalkozom, egyáltalán nem vagyok hajlamos arra, hogy könnyen összetörjek, viszont még az életben nem volt randim a külsőm miatt, és ez nagyon rosszul esik. De ha esetleg lenne valami halvány reménysugár azt megragadnám bármi áron. De nem jön!
2015. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

Honnan jön ez a nőket okoljuk szöveg? Nem találjuk magunkban a hibát??

De tudjuk, hogy csúnyák vagyunk és ezért nem kellünk nekik, de ez olyan elfogadhatatlanul őrjítő, nem tudsz tenni egyszerűen semmit, nem segített a sportos test, semmilyen ruha, haj, parfüm, semmi, ha ronda az arcom mint bűn. És még alacsony sem vagyok, sőt.

2015. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Azt 5-ös válaszhoz inkább nem fűzök semmilyen kommentárt, viszont a 6-os választ nagyon köszönöm, hatalmas taps érte. Ez volt eddig a legértelmesebb.


Talán annyit jegyeznék meg, hogy ha valaki főnyereménynek tartja magát, az attól is függ, milyen értelemben használja. Ha valaki azt gondolja, hogy ő egy értékes ember, és vele azért nyer a lány, mert tud neki építőjellegű dolgokat adni, - tehát a szeretet húzódik meg a háttérben - és nem tartja magát feljebb valónak a lánynál, azzal nincs gond.


Ha viszont főnyereményként úgy értelmezi magát, hogy ő annyira király csávó, hogy már le is nézi a lányt, attól tényleg jobb menekülni.

2015. jún. 28. 18:41
 10/25 anonim ***** válasza:
45%
Minden gyulolkodo ember mentalisan beteg. Nem is kell ezt jobban megmagyarazni.
2015. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!