Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek szerintetek ha már nem járok suliba és a baráti köröm se olyan hogy elmennyek velük valahová lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyekre nem szeretek járni, meg amúgyis komolyabb kapcsolatra vágyom. Haverok meg olyanok ,hogy szeretek velül lógni, de a ismerkedés, csajozás témába nem lehet rájuk számítani. Eddig én is ilyen voltam ,hogy jó lenne ha lenne barátnőm, de nem tettem semmit ez érdekében. Általában cask lógtunk valahol, itthon meg neteztem szabadidőmbe. De már úgy érzem kinőttem ebből ,hogy minden nap ugyan azt csináljam és magányosnak is érzem magam. Kondiba járok, de ott nem hiszem ,hogy lehetne. Mit ajánlotok, ti hogy ismertétek meg a párotokat?

2015. júl. 6. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez a kérdés engem is foglalkoztat
2015. júl. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
örülök hogy nem vagyok egyedül :)
2015. júl. 7. 00:08
 3/12 anonim ***** válasza:

Pedig havert kéne szerezni olyat akivel kimozdulsz és együtt jártok mindenhova.


Különben ha egyedül járkálsz nagyon tökösnek kell lenni hogy csak úgy simán megismerkedj valakivel.


Én ezt csinálom de én már nagy fiú vagyok és bármit megtehetek. És azért járkálok egyedül mert nincs kedvem alkalmazkodni senkihez.


Havert pedig helyben keress mert ha utazgatni kell arra rámegy a barátság. Nem igaz hogy a gyúróba nincs senki akivel lóghatnál.


Hová valósiak vagytok ?

2015. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Budapest. Egyedül járok kondiba sajnos. Eddig senki nem volt hajlandó jönni, vagy elég hamar abbahagyták.
2015. júl. 7. 00:34
 5/12 anonim ***** válasza:
nah ez engem is érdekel, most végeztem sulival és kéne új baráti kör... mondjuk kondiba nem járok de lehet elkéne mert vékony vagyok xd
2015. júl. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hova jársz kondiba?
2015. júl. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Spartacus határút
2015. júl. 7. 00:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a 17. kerületben lakom és ha itt lennél a szomszéd utcában azt mondanám menjünk csajozni
2015. júl. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is lehet kondiba ismerkedni, a lányok ugy is szeretik a sportos srácokat. Ha ott nem megy, akkor próbálkozz strandon.
2015. júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hol is van ez a kondi ? én elég vékony vagyok ,de kíváncsi lennék milyenes meg nem vagyok az a feladós fajta
2015. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!