Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-25 közötti fiúk, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 közötti fiúk, nektek bejönnek a vékony lányok?

Figyelt kérdés
tudom, hogy most nagyon a plus size van divatban, és meg is értem, tényleg szép ha van mit fogni egy nőn, meg az a nőies, stb. de sajnos én nem ilyen vagyok :( 170/50-55 kg, ami mondjuk szerintem nem mond annyit, mert függ az izomtól csontoktól ilyenek, de hát elég kis mellem van, meg vékony kezeim :( a lábam meg a fenekem viszont legalább jó, nem vastag, de nem is vékony, nincs ilyen hatalmas rés a két lábam között, de össze sem érnek. de sajnos mostanában úgy látom, hogy a fiúknak a testesebb lányok jönnek be. nem baj ez, csak ugye van olyan is akinek a vékonyak is? jól esne hallani :D
2015. júl. 12. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Igen, nekem a hozzád hasonló lányok jönnek be. 24f :)
2015. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Ezt a "van mit fogni rajta" szöveget a kövér nők találták ki a maguk vigasztalására. A manöken csajokat nem véletlenül válogatják a soványabbak közül, sokkal vonzóbbak. A kis mell meg feszesebb és formásabb.
2015. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Interferencia ***** válasza:
42%
Be, csak kicsit kevésbé.
2015. júl. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Igen, nekem az ilyen lányok tetszenek! 21F
2015. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 opened paradise ***** válasza:
73%

Pár évvel ezelőtt randizgattam egy lánnyal,akiről szó szerint leestek a karkötők és gyűrűk,olyan vékony volt.

Mégis tetszett és kedveltem,szóval simán lehet.

2015. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

"A kis mell amúgy is feszesebb!"

Én már láttam olyan kis mellet, ami löttyedt volt és 21 éves volt a csaj. Boccs...


"A kövér csajok találták ki, hogy ne érezzék magukat szharul.."

Ha megnézed, akkor a testesebb csajok a legvonzóbbak. Kiegyensúlyozottak, vidámak, van tartásuk, határozottak.

Nekem az összes vékony lány ismerősöm depressziós, karót nyelt, besavanyodott és egyáltalán nem elégedett magával. Nem tudom ennek mi lehet az oka, de így van. Engem pedig valamiért vonzanak a szépséghibák (pl. striák, nagy csípő(bár az nem is nevezhető szépséghibának), stb.)

Elsődleges szempont mindig a belső tulajdonság lehet. Ha valaki a külső alapján ítél azonnal és úgy választ, akkor ott felszínes hibák vannak.

Pl. volt egy osztálytársnőm, aki modellnek készült. Hosszú póklábak, vékony, csont és bőr, semmi segg vagy mell. Olyan beképzelt volt és buta hogy nem igaz. Humorérzék 0. Ő azt képzelte, hogy mindenki jobb nála. Utána összejött a suli legmenőbb csávójával, aki fél év után dobta egy 90 kilós lányért, akivel azóta össze is házasodtak. Szóval nem minden a külső. Igen, bejön sokaknak az elöl deszka hátul léc. Én mondjuk ettől távol állok.


Kérdező: ha jön az igazi, annak mindegy milyen vagy. Úgy fog szeretni, ahogy vagy. Hogy most 20-an vagy csak 2 ember udvarol neked egyzserre, az meg legyen mindegy. Úgyis választanod kell. :)

2015. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

Bejönnek, persze, de én nem csak a külsőségekre megyek.

Egyébként én is vékony vagyok.

2015. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%

6-os

Süketelsz itt össze-vissza mert irigy vagy a modell csajokra. Valami ronda, kövér, pattanásos tini lehetsz. A vékony lányok a csúcskategóriába tartoznak, akár tetszik ez neked, akár nem.

2015. júl. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Inkább vékony legyen, mint duci, bár utóbbival sincsen bajom egy bizonyos határig.
2015. júl. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig jobban szeretjük a vékonyabb lányokat
2015. júl. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!