Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jeles férfi tett ma ajánlatot, dehát nős. Megmarad a jó viszony?

Figyelt kérdés
Hivatali közegből ismerem, kimondottan jó ember. Jószívű, sokat segít. Jó ideje flörtölgetünk már. Ma eljött felénk, föl akart ugrani. Inkább lementem egy kávézóba. Ott tette fel a kérdést, hogy találkozhatunk-e szeretőként. Jól válaszoltam? Azt mondtam, előzzük meg inkább a fájdalmakat. Hozzátettem, hogy a vonzalom kölcsönös. Elmondta, hogy szépnek tart, és hogy egy ilyen szép nőnek biztos sok ajánlatot adnak. Szomorú volt picit. Mondtam, hogy én jószívű férfit szeretnék, amilyen ő, és épp ezért nem akarom tönkretenni az életét. Két kicsi gyereke van, nagyon kis kedves pasi. Szerintem áldott jó apa és férj lehet.
2015. júl. 15. 02:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nekem kellene, mint pár, de csak dugásra nem.
2015. júl. 15. 02:16
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Jó viszony maradhat, de szinte biztos, hogy nem marad ugyanígy. Vagy még jobban fogja erőltetni, vagy visszább húzódik. Egyébként szubjektív vélemény, de -a kapcsolatotok részleteinek az ismerete nélkül is- szerintem jól választottál.
2015. júl. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Csodálatos apa és férj lehet, tényleg, ha félre akar lépni. Lám, a jószívű külső mögött ott van a képmutatás!

Jól tetted, hogy nem mentél bele, de azért ne csak a jó tulajdonságait nézd! Nem akarok a negatívumra mutatni, de eléggé undorító ember az ilyen, akármennyire segítőkész, jószívű, megsütheti!

2015. júl. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

'Joszivu kulso' az mi? :-) :-)

Itt arrol van szo, hogy a 'jeles ferfi' nem a modora miatt jeles, hanem a kulseje miatt. /ugye evolucios pszichologia, a szep emberek mondatai, gesztusai moge mindig szep szandekot kepzelunk/

Cserebe jo helyen is keresgel, mert a csajnak is kell, annak ellenere, hogy tidja csaladot szakitana szet /parnak kell, nem dugasra/. Ugye ez van, amikor ket 'jo ember' talalkozik.

Ami itt a lenyeg, kezdo felrekuro jopasival van dolgunk, aki ha rajon, hogy nem azzal a dumaval lehet csajokat szeretokent tartani h 'leszel e a szeretom' hanem 'elahagynem a felesegem erted'-el maris a hatar a csillagos eg /igy csnaljak a pro-k/

Kerdezo te meg felszines liba vagy.

Szivesen.

2015. júl. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Am meg ha erted, ironyodba a joviszony a szepsegednek szol. Ezutan a joviszony azert fog megmaradni, mert nem mondtal egyertelmu nemet /sot, tulajdonkeppen ezt mondtad, hogy ha hazudik neked valami a kettotok jovojerol, akkor dughat amennyit akar/
2015. júl. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Hát most őszintén, neked is ilyen áldott jó férjet és ilyen áldott jó apát kívánok a gyerekeidnek, ha komolyan gondolod ezek után a jelzőket. Sőt, egy ilyen "korrekt" nő se maradjon ki a képből, aki flörtölget vele, nem mond nemet, és legkisebb mértékben sem tartja elítélendőnek a férfi szándékát. Biztos szép vagy, mint ahogy a pasi állította, mert ennyi logikával megáldva (találkozhatunk-e szeretőként <-> áldott jó férj) különben nagyon nehezen boldogulnál az életben. A válaszod egyébként szinte lényegtelen, persze jó, hogy legalább egy kis tartásod van (még ha flörtölgettél is..), de nem te, nem is a szomorú szemű pasi a lényeg, hiszen ti magatok döntötök az életetekről. Az a szerencsétlen feleség pedig otthon ül a két kisgyerekkel a példás házasságában, miközben a férje szeretőre vadászik.. Őt is megilletné az igazság és a döntés joga, de ehhez túl "jószívű" és "áldott jó" a férje. Itt kizárólag az ő és a gyerekek élete lehet tönkretéve, de arról nem te tehetsz, hanem egyes egyedül a férfi.
2015. júl. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Néhány előttem szólónak. A kérdező nemet mondott az ajánlatra,ha valaki nem tudna a sorok közt olvasni. Bár a "jó férj" jelzővel én sem értek egyet.

Én még nem dugtam félre! Igaz csak 46 vagyok.

2015. júl. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont most mutatta meg neked ez a "rendes" ember, hogy rothad belül. Kicsi gyerekei vannak otthon, és a felesége. Mégis szeretőnek akar téged. Ébresztő...

Nem vagy jó emberismerő, de legalább jól válaszoltál/döntöttél, ne legyél egy nős pasas kapcarongya, és egy család szétválasztója...


Sajnálom a feleségét, aki míg otthon neveli a kicsi gyerekeket, addig a férje meg ezt teszi vele...

2015. júl. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

7 es pont a 'sorok kozott' van az, hogy nem volt egyertelmu a nem.

A visszautasitas igy szolt: 'a vonzalom kolcsonos /!/ mivel olyan joszivu pasit keres a no mint a jeles ferfi/!/ ezert a fajdalom megelezose miatt NEM.

A csaj am egyertelmuen osszekeveri a 'kva jol nezel ki kislany, ezert kinyalom a sgged' tipusu 'kedvesseget' a joszivuseggel. A vicc az, hogy ezt a 'jeles' uriember el is mondja neki, h az erdeklodese, meg a kedvessege a szepsegenek szol, meg a 'dugnalak'-nak, de ez a csajszi szamara /mivel boritekolhatoan egesz kulsore egesz jo hapsirol beszelunk/ meg mindig a kedves' 'alldott joszivu' kategorian belul van.

Hadd citaljam mar ide /bar tudom h off/ pont az ilyenek miatt sirankozik sok fiatal srac itt a gykn. Erted, ezek szetkaparjak a kormuket egy csaj utan, virag, puncsolas, versek, korbeugralas, kedvesseg, es ki vannak rohogve, mint szanalmas hulyegyerekek, erre itt van a 'jeles' hazas ferfi, aki heti egyszer 'flortolget' , nyiltan rakerdez arra, hogy dugunk-e, de marad ugyanaz az aldott joszivu kedves ember :-) :-)

2015. júl. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Ja es teszem hozza, nem vagyok benne biztos, h az a bizonyos dugas nem fog e kozeptavon valamikor bekovetkezni. A csaj meg abban is bizonytalan, h 'jol valaszolt e' :-)
2015. júl. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!