Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem merek ods menni ismetke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem merek ods menni ismetkedni senkihez, azon hogy lehez változtatni? Akár hányszor meg akartam próbálni mindig csak meg futamodtam. Nagyon ciki? 26f

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
ods, mint szorzó?
2015. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Célszerű volna megtalálni annak az okát, hogy miért van ez.
2015. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is félek ,mi van ha kinevet,mert hulye vagyok
2015. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt nincs sok lehetőség: fejjel a mély vízbe. Esetleg annyival megpróbálhatod rávezetni magad az egészre. Például eleinte köszönj idegeneknek, mintha ismernéd őket (a 80 éves bácsitól a 10 éves kislányig akárkinek), aztán szűkítheted a kört korodbeliekre, majd korodbeli nőkre, majd végül kefejezetten olyanokra, akikkel össze is jönnél esetleg. Aztán továbbviheted, hogy szólsz 1-2 szót/ mondasz valami bókot, majd elköszönsz.


Szóval a lényeg az, ha nem tudsz egyből fejest ugrani, akkor vezesd rá magad.

2015. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezed tőle, higy van-e helyesíràsi szótàra? Ez jó alibi, és hasznos is lesz szàmodra! ;)
2021. márc. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen, mitől féltek?
2021. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ismerkedj interneten, ha már tudod, hogy kölcsönös a szimpátia, könnyebb találkozni.
2021. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!