Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jóképű vagyok, jó ruhákba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű vagyok, jó ruhákba járok, jó állásom van, nem iszom, rendes vagyok és 160cm. Nem kellettem egyik nőnek sem! Kezdek begolyósodni! Hogy tudnék meghalni?

Figyelt kérdés

Kb. 50 nővel próbálkoztam. 35 éves vagyok. Nem vesznek "férfiszámba", emberszámba!Biztosan értitek! Azt mondják, aranyos vagyok,de mindenki magas pasit keres!

Még mielőtt elkezdenétek a "húúha engem is zavarna egy tőlem alacsonyabb pasi 170cm vagyok" meg "vannak alacsony lányok is,hozzád illőt keress" és hasonló okosságokat,közlöm: Nem vagyok idióta,hozzám illőknél próbálkoztam,150-155cm-el.


Na,summa-summárum, már ott tartok,hogy vennék ciánt a patikában,hogy fájdalommentesen tudjak végetvetni, szánalmas életemnek!


Vagy kiugranék a 10.emeletről,de gyáva vagyok hozzá,félek az eséstől!



2015. júl. 28. 01:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
37%

Prostizz!


Amúgy láttam már nálad alacsonyabb embert is jó barátnővel.

2015. júl. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

mióta kapni ciánt patikában? az a patkány méreg vagy mi?

én a földet éréstől félnék a helyedben :D de attól meg már minek igazad van


adjál már pénzt meg steamon kéne pár item :D beszervezek neked valami nőt cserébe olyan 40es jó lenne?


most a pénzed úgyis kárba menne nem? :D donate^^

2015. júl. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok mint te, de én az 1000 elutasítást karcolom. Én az alacsonyság mellett, ronda is vagyok és a stílusom, az érdeklődési köröm sem elfogadható a nők 99%-a számára.

Van elég sok, egyéb elfoglaltság a világban ahol lehetsz te is bőven kiemelkedő, sikeres. A nőket pedig meghagyjuk a magas, jóképű, izmos kanoknak, mást úgysem tehetünk.


A kérdést viszont törölni fogják reggel van egy olyan érzésem, mert ha tényleg csinálnál valamit magaddal akkor az oldalnak köze volna hozzá és ezt nyilvánvaló okokból el akarják kerülni.

2015. júl. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy nem iszol. :)
2015. júl. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

3 as. Te, hány cm vagy? Ha már ez az értékmérő a lányoknak!


Nem számít,hogy ápolt vagyok,nem számít az állásom...semmi nem számít csak az,hogy hány cm vagy! Gratulálok a női logikának,minden elismerésem nekik!

2015. júl. 28. 01:56
 6/29 A kérdező kommentje:
Ja, ne töröljétek,nem csinálok semmit magammal! Köszönet a 3-as kommentnek. Tengetem "boldogan" az életemet!
2015. júl. 28. 01:58
 7/29 anonim ***** válasza:

Az igeny egy komment miatt nem vetsz véget az életednek?

Várj, ne értsd félre, én nem akarom hogy meghalj, csak most ez furcsán érintett hogy egy kommenr olvasása után döntesz hogy: "jól van akkor nem ugrok."


Egyébként vannak olyan nők, akik direkt az alacsony pasikat keresik, jó, nem biztos hogy ebben az országbany de az már egy más kérdés..

Próbálkozz tovább..

Talán próbáld meg a netes társkeresőket?

2015. júl. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 BlackSword ***** válasza:
87%

Lehet az a gond, hogy a külsőd nincs egyensúlyban a belsőddel... Egyébként meg a tipikus mama kedvence kép jut rólad eszembe... Ez a nem iszok dolog meg -mint sokaknál- nagy butaság... Három elfogadható ok van a nem ivásra: Vezetsz, leszoktál, érzékeny vagy rá... De a többi esetben nyugodtan megihatsz 1-2 valamit, csak tudd hol a határ...


De száz szónak is egy a vége, a férfi képet nyomasd magadról ne a jófiút... Ugyanis a nők egy rosszfiút keresnek, akik miattuk lesznek picit jók...

2015. júl. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon a tudat, hogy Napoleon sem volt tul nagydarab.
2015. júl. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
22%

"Amúgy láttam már nálad alacsonyabb embert is jó barátnővel."


ez mondjuk egy annyira bullshit duma. persze, példát mindenre lehet hozni, van úgy, hogy a világ legrondább pasija topmodellel él, sőt, néhányan egy 250 forintos lottószelvény kitöltése után sosem kell, hogy munkába menjenek, mások karcolás nélkül szállnak ki egy frontálisan karambolozó kocsiból, de ezekre a példákra azért nem lehet az életed építeni attól függetlenül, senki nem kételkedik abban, hogy évente 2-3 ember a lottónak köszönhetően örökre abbahagyhatja a munkát 10 millió másik magyarnak ez nem vigasz, hogy "láttunk már embert munka nélkül megélni a lottóból"

2015. júl. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!