Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Debreceni lányok/nők, ti hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debreceni lányok/nők, ti hol és mikor fogadjátok szívesen a fréfiak ismerkedési szándékát? (pl. Nagyerdő? )

Figyelt kérdés
Pl., ha a barátnőitekkel ültök a Nagyerdőn, ha oda megy valak ismerkedni elküldöd ? :D Vagy melyik szórakozó helyre mész, ha ismerkedni akarsz ? 25/F

2015. aug. 10. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Ti, debreceniek, ennyire elvont agyúak vagytok? Hogy csak egy megszabott helyen, pontosan meghatározott időben vagytok képeket egy másik ember közeledését fogadni?

Bárhol lehet ismerkedni. Ha egy lány hangulata is adja, akkor tényleg BÁRHOL. :)

Pl. ha hozzám egy buliban jönnél oda, elhajtanálak, mert tuti, hogy illuminált állapotban lennék, és így nem bíznék saját magamban se. De ha mondjuk a Sóstói tónál szólítanál le, beszélgetnék veled. De ugyan ez a helyzet egy kávézóban. Vagy a könyvtárban.

2015. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én eddig úgy voltam a buli alkalmasabb hely :D
2015. aug. 10. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Más lányok biztos magabiztosabbak lesznek a piától, de én még mindig az "életem legcikibb pillanatai" részeket szoktam begyűjteni ittasan. Csak leégetném magam. Azt meg ki akarja? :D
2015. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, ha annyira illuminált állapotban vagy már veszélyes :D
2015. aug. 10. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:

#3- nyomtam a zöldet...

Mi tartozik az "életed legcikisebb pillanatai" c. kategóriába? Lécci mesélj, akár priviben is.

2015. aug. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha rájöttél megoszthatod a tapasztalatokat :D Üdv, 25/N :D
2015. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Maradtam a szórakozó helyeknél :D
2015. szept. 10. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!